Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kicsit lemaradtam a Barátok...

Kicsit lemaradtam a Barátok Köztben, tudnátok válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Régen függő voltam, aztán kb ez egy éve abbamaradt. A héten belenéztem pár adásba, és totál homályos néhány dolog, aki követi még a Barátok Köztet (és nem kellenek a negatív vélemények róla), tudna válaszolni?:


-Luca és Timike hova lett? Nem is szoktak már hazajönni?

-Zsoltot hogy írták ki a sorozatból? Kié lett a Rózsa? Gizi miért dolgozik ott?

-Miért lakik Tóbiás a villában? Eddig Claudia lakott ott Zsófival, most meg Zsófinak albérletet kell keresni, hát nem az övé is félig-meddig?

-Juli hogy lett terhes, miért kavar Mikivel?

-Petinek mi lett a joghurtos üzletével?

-Emiliáék hogy kerültek a Mátyás Király térre? Valakinek a rokona?

-Valamint ez az Ottó gyerek miért költözött ide?


2016. okt. 1. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- Luca hébe-hóba feltűnik, én sem tudom mi van vele, Timike Svájcban tanul

- Zsoltot nem tudom, de övé a Rózsa, és jelenleg Gizi ott a "góré" Krisztiánnal

- Berényi Ági kijátszotta tőlük a villát, sokáig csak ő lakott benne, aztán sok huzavona után végül először egy alapítványt szeretett volna itt létrehozni, de végül visszaadta Hannának, aki pedig felajánlotta Tóbiáséknak, hogy költözzenek oda, mert így a gyerek is többet lehet levegőn, stb

- Attilával megromlott a viszonya, mert amíg börtönben volt, megdugta Nórát, és ez kiderült. Aztán jött ez a Sopron melletti cécó, Berényi Kft. megszűnése (ami mégsem szűnt meg), és erre Juli rájött, így Miki kénytelen volt bevenni a dologba, és így összemelegedtek, egy furgonban pedig megfogant a kisgyerek

- Ottóval kitalálták, hogy milyen jó lenne alkoholos joghurtot csinálni, csak aztán megjelent a hatóság és sok pénzre büntették őket, így végül eladta a Pusszancsot

- Emília Nóra barátnője, pszichológus. Hozzá járt Nóra, miután a férje meghalt, valamint Zsoltot is ő kezelte a börtönben. És akkor egyszer ott voltak épp Nórával Emília otthonában, de egy bűnöző megjelent, és felgyújtotta a lakást, ami teljesen kiégett. Nóra egy ideig befogadta a famíliát, de aztán Zsolt közreműködésével lett saját lakásuk, mert valaki épp meghalt a házban.

- Nem is tudom, hogy végül Ottó vagy a Schneider Robi (Nóra férje úgy 10 percig) fia, vagy Robi barátjának a fia. Robinak bűntudata volt, mert egy baleset során megmenthette volna a barátját, ám mégsem tette, így sokáig eltartotta a családot. Aztán valahogy így került képbe a srác.

2016. okt. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valójában a pusszancsos kocsit, nem eladta ahogy az 1-es írta hanem kigyulladt, Peti meg bent volt, Tóbiás híbta a tűzoltókat így találkozott Kristóf tűzoltóval,és most együtt élnek. :D


Zsoltnak valami rejtélyes betegsége van amit külföldön kezeltet.

2016. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, elnézést. Annyi szálon fut a cselekmény, van már minden... :-)
2016. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó de jó, köszönöm szépen, mostmár világosabb a sztori. Az a durva, hogy egy év alatt azért nem változik annyi minden, hogy ne lehessen újra bekapcsolódni a sorozatba. :D Nagyon szépen köszönöm a segítséget.:)
2016. okt. 2. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!