Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Konyhafőnök - ha ők a legjobba...

Konyhafőnök - ha ők a legjobbak több ezer ember közül, milyen lehetett a többi? Nem hiszem el, hogy ezek voltak a legjobbak.

Figyelt kérdés

Olyan alap dolgokat nem tudnak, nem ismerik az alapanyagokat, hogy hihetetlen.

Nem vagyok egy konyhaművész nagymama 50évnyi tapasztalattal. 32 éves vagyok, szóval itt sok szereplő még idősebb is nálam.

De fogalmuk sincs semmiről, vagyis csak egy kisebb részük tudja, hogy mi mire való.

Pedig én se főzök minden nap, és különleges dolgokat sem szoktam.

Ezért ütötte meg a fülem, mikor a beharangozóban azt mondták, "Több ezren jelentkeztek, de csak a 40 legjobb juthatott be".

Egy főzős műsornál is az számít, hogy a szereplőnek milyen családi drámája van? Látszik, hogy nem ismerik ki magukat a konyhában, szerintem ennél 100x ügyesebb emberek buktak el.

Mit gondoltok erről?


2016. okt. 3. 19:31
 1/3 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Képzeld el, hogy öt Michelin-csillagos szakács minden hiba nélkül negyedóra alatt összeácsol egy tizenhat fogásos ebédet olyan profin, hogy ahhoz semmit sem lehet hozzátenni. Ki a fene nézné azt a műsort? Ide hülyék kellenek, drámák, kapkodás, levert tányérok, elsózott csokipuding és a tudat, hogy "ezeknél még én is jobb vagyok, pedig tegnap répából akartam bundás kenyeret csinálni". Ez erről szól.

2016. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elég szomorú...

tényleg nem érdemes akkor semmit nézni, csak az ismeretterjesztő csatornákat.

2016. okt. 4. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg a Cartoon Network-öt (a Kalandra fel, a Steven Universe, a Parkműsor, a Medvetesók és a Gumball csodálatos világa miatt).
2016. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!