Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miert van ez az...

Szerintetek miert van ez az oldalhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Ma este elkezdett fájni a hasam jobb oldalon. Nem kisugárzó, inkább szúró. Megneztem, hogy mik a tünetei a vakbélgyuladásnak. A hasam tenyleg annal a Mcbourney pontban faj, de se lázam, se hányingerem sincs, sôt a lábamat is tökéletesen tudom emelni, nyujtott allapotban. Ha megnyomom akkor elmulik egy kicsit, ha elengedem, akkor ujra elojon. Ha az agyban fekszem akkor csak a hatamon illetve a jobb oldalamon tudok. A bal oldalra fekves faj.

Tudom, eleg hipohonder vagyok, de jobb felni, mint megijedni. :)

Szerintetek lehet vakbel gyulladas, vagy csak szimpla gorcs ami el fog mulni?

Koszonom a valaszokat!


U.i.: bocsanat az ekezetekert, mobilrol irtam. :)



2016. okt. 7. 01:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szorakozas rovatba irtad, szoval...?


Vakbelgyulladas lehet laz es hanyinger nelkul is, es egy darabig a labadat is tudod emelgetni. Sot, a McBurney pontot sajatmagadnak nem igazan tudod jol kitapintani. De innen nezve teged, abrakadabra, szorakozas rovat, tv-musorok, szerintem nincs vakbelgyuszid.

Szerintem ulj egy darabig a wc-n, sz#rj a vilagra, es ha meg mindig ketsegeid vannak, akkor menj el a dokihoz.

2016. okt. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni-ahogy már az ókori Rómában is tartották-Egy jó szarás minden problémát megold XDDD
2016. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!