Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol találhatom a Müller riso...

Hol találhatom a Müller riso reklámot amiben a medve rappel, természetesen magyarul?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 22:40
 1/5 Schreiber László válasza:
Az RTL2 - ön, de viszonylag ritkán.
2016. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ezt soha nem fogom megérteni, hogy egyesek hallottak már az Internetről, de nem hallottak még a Google keresőről vagy bármi más keresőről.


Viszont az is igaz, ha az emberek tudnának ezekről, akkor szinte nem lenne mit kérdezni ezen az oldalon.


Ami a vicc, hogy én a Google-keresővel kerestem ezt a reklámot, ott egyik találata volt ez a kérdés is, ahol valaki azt keresi, amit nem itt kellene keresni.


Úgyhogy nem adom meg a Youtube linket, keresd meg magadnak, baromi egyszerű.


Van lengyel változata, kíváncsi voltam az angolra is, de a magyar a legjobb. Pedig egyébként nem kedvelem a magyar szinkronos filmeket, de ezt most jó.

2016. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kérdést 17.-én tettem fel, a videót pedig 28.-án töltötték fel. A YouTube és persze a Google volt az első ahol megnéztem, meghallgattam a külföldi verziókat is de igazad volt! Tényleg a magyar a legjobb! Te meg a lekezelő stílusodat használd otthon a családoddal, és édesanyáddal! Köszönöm!
2016. nov. 3. 01:56
 4/5 anonim válasza:

Hiába vergődsz kispajtás, ez meg a másik dolog, amivel sokan nincsenek tisztában. Netikett, fórumetikett írott és íratlan szabályai.


Az úgy illik, hogy amikor megszületett a megoldás, akkor visszatérek a topikba és megírom.


Hogy mások ne fáradozzanak feleslegesen, miattad!


De nem csak bedobom, hogy "megoldva", az ugyanis még a másik pofátlanság. A fórumokat mások is olvassák, keresővel visszakeresik a válaszokat. Ezért illik leírni a megoldást is, hogy mások okulhassanak belőle.


Mint ahogy most te is okultál (vagy már így maradsz).


Szívesen!


Köszi egyébként, hogy a hanyagságod miatt firkálgathattam!

2016. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyébként soha nem tudhatod, hogy a másik fórumozó anyja él-e vagy hal-e.


Bunkóság netovábbja, mások családtagjaival foglalkozni.

2016. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!