Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az oké, hogy VV Soma meleg -...

Az oké, hogy VV Soma meleg - de miért nem vállalja fel?

Figyelt kérdés

Mint azt a bulvármagazinokból tudjuk, a Való Világ 8 szereplője, VV Soma, melegeknek szánt aktfotókat készíttetett magáról pénzért. Azt is tudjuk, hogy az első Való Világ 8 adások egyikében, amikor szembesítették Somát a többiek azzal, hogy szerintük meleg, 2 másodpercenként elkezdett inni az ásványvízből, elkezdett járni a lába, forogni a szeme, majd felállt és berohant bőgni, sírni a szobába. Ha valakire alaptalan ez a vád, nem lesz feszült, frusztrált, ideges és végképp nem sírja el magát 22 éves "férfiként". Csak akkor, ha az igazsággal szembesítik. Tehát az, hogy VV Soma meleg, már itt biztossá vált számomra. Azt pedig a Való Világ műsorból tudjuk, hogy a show-ban való szereplése másból sem áll, minthogy kényszeredetten valamelyik csajnak a fenekében lóg. De ez csak színészkedés, hiszen 60 nap alatt egy pettingig jutott el, még akkor is, amikor VV Evelin mindenféle perverz mondattal próbálta cselekvésre, szexre ösztönözni, melynek hatására kvázi ő bealudt az ágyon. Ha eddig még maradt volna kétségem afelől, hogy ez a Soma gyerek meleg, mostmár nincs. És emellett rendkívül irritáló, hogy egy mondatot nem tud elmondani, hogy egy önálló gondolata nincs, hogy nem is játssza a játékot, csak a hetero srácot próbálja meg eljátszani. Vihog, röhögcsél, bőg és ha valaki kritikát mond neki, támad / elsírja magát. Úgy próbálja kikerülni a kényes helyzeteket, hogy játssza a beképzelt, egoista, narcisztikus macsót, aki kerüli a párbeszédet másokkal úgy, hogy egésznap valamelyik csajon lóg. Azt hitte, hogy ez egy társkereső műsör, vagy egy színészi show, ahol el kell játszani azt, hoyg heterok vagyunk? Szánalmas. És még azzal dicsekszik, hogy felmentették matek érettségiből. Ilyet még nem is hallottam. Szerintem csak azt mentik fel a mai világban, aki annyira buta, annyira ostoba, annyira agyatlan, hogy nincs párja a világon kb...18 éves kora óta, vagyis 4 éve nem dolgozik, egy keresztbe szalmaszálat nem tett, melegeknek csináltat akt képeket és célja, hogy az Édes Élet főszereplője legyen. Hát gyerekek, az eszem megáll...Tényleg itt tartunk ma? Így lehet érvényesülni, az ilyen semmirekellő, 21. századi férfinek nem mondható, kis homár, agyatlan, sötét, gagyi, ótvar VV Soma féle meleg fiúcskáknak áll a világ? Mondjátok, hogy ez nem lesz tartós folyamat, mert ha igen, én nem akarok ebben az elkorcsosult, feje tetejére állt világban élni...


VV Soma nem csak meleg, de egy óriási szégyen is a fiatalságra, valamint a normális, céltudatos, értelmes és férfias férfiakra nézve...A férfi nem és a társadalom szégyene...



2016. okt. 18. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Na most azt nem értem, hogy ha valaki 60 napnyi Való Világot néz, az milyen alapon ítélkezik más fölött? Szerintem inkább szembe kellene néznie azzal a ténnyel, hogy 60 napnyi Való Világot nézett, és ez valami irtó gáz dolog. "Mint azt a bulvármagazinokból tudjuk" - nem, nem mindenki olvas, meg néz ilyen szemetet.


Ezt az egy mondatot viszont kiemelném:


"Azt hitte, hogy ez egy társkereső műsör, vagy egy színészi show, ahol el kell játszani azt, hoyg heterok vagyunk?"


Ha jobban ismernéd a valóságshow-kat, akkor tudnád, hogy pontosan ez a feladata. Egy valóságshow szereplőjének az a feladata (és ez sokszor a szerződésükben is van rögzítve, bár nem mindig), hogy eljátsszon egy előre megbeszélt szerepet. Ez néha egyezik a valós személyiségükkel, néha nem, de amit te látsz, az csak színészkedés, amivel egy bizonyos társadalmi réteget le lehet nyűgözni (melynek egy kis része B. Lilla). Amit te látsz, az nem a valóság - tudom, hogy a "valóságshow" név megtévesztő, de ez van.

2016. okt. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha valaki szeretne forrást a fenti infokhoz, itt van: [link]


(Persze, megy benne a magyarázkodás, hogy kenyérre kellett...Érdekes, más emberek, ha kell a pénz, elmennek dolgozni, nem pedig melegeknek készítenek fotókat magukról. De úgy látszik a srác még 22 évesen sem tudja, hogy mi az a munka, pedig most kellene a legjobban tudnia. Mi lesz így a jövő generációjával, a nyugdíjat ki fogja fizetni? Jobb nem is belegondolni...)

2016. okt. 18. 01:35
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Tudod, éppen az a baj, hogy sajnos a valós életben is, minden méteren 3 ilyen haszontalan, semmirekellő, ugyanakkor nagypofájú, önelégült 16-20-on éves pávagyerekekbe botlik az ember.


Persze, tudom, egy valóságshow-tól mit várnánk? Hiszen az a célja, hogy elkönyveltesse a fiatalokban, hogy ez a normális, ez a példa. A 10-15 évesek isszák sajnos magukba az ilyen VV és hozzá hasonló műsorokat és maradandó károsodást okoz szerintem ez az értékrendjükben, viselkedésükben és a fejlődésükön...


Normálisabb szereplőket is tehettek volna bele, nem ilyen társadalom legalja féléket, mint ez a Soma is...

2016. okt. 18. 01:39
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez rajtad kívül senkit sem érdekel.
2016. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Tegnap bejelentették, hogy van barátnője, aki éppen teherbe esett a beköltözése előtt, mehettek orvoshoz! Aki meleg, az képtelen nőkkel kapcsolatra, inkább pénzkereset lehetett ez a fotózás a számára. Legrosszabb esetben biszex, de ahogy pl. Evelinnel viselkedik, inkább hetero lehet.
2016. okt. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem biszex, de tuti nem meleg....
2016. okt. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem nézem a műsort, de miért kéne felvállalnia?
2016. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok, a többi dologhoz, hogy nem dolgozik meg hasonlók nem szólnék hozzá, mert mint mondtam, nincs háttérismeretem, de sosem értettem, hogy akárkivel (énekes, színész stb.) kapcsolatban miért elvárás, hogy vallja be, hogy meleg. Meg miért szembesíti őt ezzel bárki, mint ahogy te említed a műsorban. Minek szembesítik? minek kérdezik? Mi közük hozzá? tartozik talán valakinek a vallomással?
2016. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

" És még azzal dicsekszik, hogy felmentették matek érettségiből. Ilyet még nem is hallottam. Szerintem csak azt mentik fel a mai világban, aki annyira buta, annyira ostoba, annyira agyatlan, hogy nincs párja a világon kb..."


Nem hallottál ilyenről? Akkor te lehetsz egy buta agyatlan valaki.

Nem vagy túl tanult, ha nem tudod, hogy vannak részképességproblémák, pl. diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia... az olyan ember nem buta se nem ostoba, hanem pont az, aki másokat ezért lenéz és kiközösít.

Kulturálatlanság. Gondolkozz már el... és akkor mi van ha meleg valaki??? Zavar? kit érdekel ugyanmár úristen komolyan.......

2016. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Most jön majd az "Iskolahét", ott aztán kiderül, tényleg valami komoly ok miatt mentették fel matekból, vagy megunták, hogy nem tanulta meg és felmentették. Én annak idején egy borzalmas tanár miatt lettem "matek egyes". Másik iskolában már semmi bajom sem volt.
2016. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!