Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 2000 környékén a TV2-n hétközn...

2000 környékén a TV2-n hétköznap délelöttönként ment egy német,20-30 perces "vígjáték"sorozat, vagy ahhoz nagyon hasonló. Mi volt ennek a címe?

Figyelt kérdés

Egy férfi főszereplőre és két női szereplőre emlékszem, nagyon gagyi barátok közt stílusú díszletre, meg arra, hogy néha viccesnek tűnt... Tudom nagyon kicsi az esély arra, hoyg ezt bárki is tudja, de hátha.


Amit biztosan nem keresek: Egy tini naplója; Berlin, Berlin.



2016. okt. 18. 16:36
 1/1 A kérdező kommentje:

A lényeget elfelejtettem, mint a sorozat címét :D Szóval:


Nem rég találtam egy "Édes hármasban" című,

színes, magyarul beszélő, francia vígjátéksorozatot, ami talán illik arra, amit én keresek, csak hát ez francia. Képeket nem találok róla, nem hogy az eredeti francia címét. Ebben esetleg valaki segít?

2016. okt. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!