Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy előadónál mi a fontosabb?...

Egy előadónál mi a fontosabb? A tehetség, vagy a magánélet?

Figyelt kérdés

Nézem a Star Academyt. Úgy kell nekem, tudom én. Mindösszesen két tehetséges versenyzőt látok összesen. Pádár Alexandrát és Hegyi Dávidot. Nem mondom, hogy a többi mind kutyaütő, de ők ketten kiugróan jók.

Alexandrát rendre leszavazzák a nézők. Sokat csúszik vissza a listán a zsüri szavazatok után.

Lacikához való viszonya érdekes, meg úgy általában is, amit mutattak róla a produkciókon kívül. De engem nem érdekel.

Nem teszek egyenlőséget sem egykori, sem jelenkori nagy művészeink és közte. De nem egy volt és van köztük, akik nagyon balhésak voltak. Még olyanok is, akik ültek (pl. gázolás miatt).


Nem az ő személye a lényeg a kérdésemben, hanem úgy általában véve. Bárki mást írhattam volna tulajdonképpen.


De nála maradva: Ha a produkcióját tartják gyengének, az talán még rosszabb.


2016. okt. 24. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!