Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Olvasom a statisztikai adatoka...

Fokhagymásfagyi kérdése:

Olvasom a statisztikai adatokat, ami szerint az RTL klub híradó a legnézettebb műsor. Én körülbelül 6 éve kapcsoltam rájuk utoljára, a híradójukat még annál is régebben,2006-óta kerülöm. Ti?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim, és a munkatársaim sem nézik, tehát mi alapján állítják ezeket az adatokat?!

2016. okt. 28. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Talán magyarázatra szorül, miért pont 2006-óta nem nézem az RTL híradót. Azért, mert amikor Gyurcsány megkardlapoztatta, lövette az embereket, akkor Erős Antónia a rezsimmel való őszinte szolidaritását mindenképp szerette volna a nézők tudomására hozni, és egy ötágú vöröscsillag medált vett fel a nyakába!
2016. okt. 28. 20:09
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aha, az ilyen AGB Nielsen...gyanús tulajdoni hátterű cégek, simlis "reprezentatív" méréseire (a kiválasztott X számú proletár háztartása) illik a Churchill-nek tulajdonított mondás: "Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok"
2016. okt. 30. 04:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendkívüli gyűlölet és ostobaság keveredik benned. Nem csoda hogy 15%-ban adsz hasznos válaszokat, mert minden megnyilvánulásod ilyen alpári és korlátolt.
2016. okt. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze, persze, ismerem ezt a "szulejmán" és "éjjel nappal Budapest" etc. pontytekintettel bámuló mentalitást, amit te és a hozzád hasonló lelkiszegény proltárok képviselnek! Melyik része is "alpári" illetve "gyűlölködő" a hozzászólásomnak?

A "cég"-ek (RTL, AGB stb.) simlis üzletpolitikájára próbálok rávilágítani. Hiszen ne felejtsük el a tényt, hogy az RTL híradó azóta lett kritikus hangvételű, politizáló, amióta gazdasági kár érte a kormány részéről! 1997-2010 között esze ágába sem volt politizálni (Erőss Antónia bolsevik medáljától eltekintve), csupán balesetekről és "sztárokkal" kapcsolatos bulvárhírekről tudosított! A Gyurcsány kormány intézkedései nem zavarták őt, hiszen akkoriban, amikor az embereknek a megszorítások politikája jutott, addig az RTL megtízszerezte az éves bevételét! Most pedig a proletárok lázításával, hergelésével szeretné elérni, hogy újra legyen egy multi-barát kormány!

A válaszaim százalékát ne nézd, mert nem releváns, megtévesztő, mint az AGB nézettségi adatai! Ugyanis én az általam kiválasztott témákra válaszolok, amelyek sokszor belegázolnak a hozzád hasonló emberek lelkivilágába. Ez nem azt jelenti, hogy ne tudnék neked tetsző témákra, számodra pozitív válaszokat adni, csak épp azok a témák engem nem foglalkoztatnak!

2016. okt. 31. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!