Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Family Guy jó műsor szerinte...

A Family Guy jó műsor szerintetek?

Figyelt kérdés
Én azért nézem, mert elég szórakoztatónak tartom és kikapcsolódásnak nem rossz szerintem. 31/F

2016. okt. 29. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Énis nagyon szeretem, nagyon szórakoztató. Ráadásul csak 20-30 perces egy rész, tehát bármikor belefér egy kicsi :D

17/F

2016. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én nem szeretem. Az egész egy Simpson család másolat, csak durvább. Túlzottan erőszakos és csúnyán beszélnek benne.
2016. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az első pár évad még nevettető volt, alpári és bugyuta ugyan, de legalább szórakoztató (mint egy idétlenebb és durvább Simpson család). Sokan a kezdetektől fogva utálták, de nekem a korai részek tetszettek. Utána a műsor átváltozott a készítők liberális szócsövévé, nagyon kezdetleges és átgondolatlan társadalomkritikával meg politizálással (mint egy félresikerült South Park másolat). Mostanra kifáradt, ideje múlt, a humor és a szereplők teljesen megváltoztak az eredeti évadokhoz képest, szinte csak trágárságból és durvaságból próbál megélni a sorozat.
2016. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze a társadalomkritikához:D Majdnem az összes rész arról szól hogy Peter hülye és mindent elhisz. De az első évadok tényleg erről szóltak és jobbak voltak, ma már nem is tudom mit próbálnak elérni. Stevie-ból nem tudom miért csináltak meleget. Miért nem volt elég amikor világuralomra akart törni?
2016. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tizedik évadig jö volt, onnan azonban megindult a mélyrepülés.
2017. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!