Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az X-faktorban a mentorházas...

Az X-faktorban a mentorházas produkciók alatt (konkrétan a Balogh Eszter produkciója alatt) playback van, vagy hogy lehet hogy kint a szélben ilyen stúdióminőségben tudott énekelni?

Figyelt kérdés
X faktor
2016. okt. 30. 17:26
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. okt. 30. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az eredeti felvételen lehetett hallani háttérzajt, mint pl. a szelet, majd ezt leszedték róla, hogy a tévénézőknek ne zavarjon be. Nem tudom, nem értek hozzá, csak tippelek.

De nekem úgy rémlik, hogy tegnap éppen ebben a "mentorházban" volt egy olyan produkció, már nem tudom kié, ahol lehetett hallani, mikor a szél közbefújt.

2016. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Playbacket nem játszanának be, azt azonnal lebuktatná pár szakmabeli. De az biztos, hogy egy kis hangszerkesztés belejátszik (pl. a nem mentorházas, közönség előtti, jobb énekléseknél néha lejjebb szedik a közönség piszmogását, mentorházban a szelet, picit felturbózzák a hang erejét).
2016. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!