Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Castel c. sorozatban Rick...

Castel c. sorozatban Rick megtudja, hogy Beckett a rajongója?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, mikor a 2 évad vége körül jött az a sziklafejű FBI-os pasi aki Beckett exbarátja és ő említette, hogy a könyvei segítettek neki kimászni a gödörből és, hogy órákig állt sorba a dedikáláson. Ez Castle valamilyen módon megtudja? És ha igen mikor?

2016. nov. 10. 23:32
 1/2 Segítőké(s)z válasza:

sajnos elég rég láttam már azokat a részeket, de az rémlik, hogy megjelent Rick új könyve és kiderült h Beckett már meg is rendelte.de ő tagadja,hogy nem iiiiis,blaablaa.

szóval tudja:)

2016. nov. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Orfeus válasza:
Előszőr is Castle a sorozat címe. Igen, megtudja majd, az előttem lévő leírta. De lesz hogy sorban fog állni az aláírásért is, persze azt hiszem akkor már tudni fogja rég hogy a rajongója. Naked Heat egyébként valóban is létező könyv amit kiadtak Richard Castle irománya. Én megvettem, jó kis könyv :)
2016. dec. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!