Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A DIGI miért adta el a MotoGP...

A DIGI miért adta el a MotoGP versenyek közvetítési jogait Andy Vajnának?

Figyelt kérdés
A MotoGP-n kívül szinte kizárólag foci megy a DIGISport csatornáin (Meg Snooker, de szerintem nincs 10-nél több olyan ember, aki azt nézi). Ez miért jó a DIGI-nek? Ki fogja nézni a Premier League harmadosztályának meccseit?

2016. nov. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Digi adta el. A nemzetközi közvetítési jogokat a külföldi jogtulajdonos határozott időre adja el a közvetítő csatornának. Korábban ez a Digi volt, mert ő kínálta a legtöbb pénzt érte. Most, hogy lejárt a határozott idő, újabb pályázat volt és a TV2-csoport nyilván magasabb összeget ajánlott, mint a Digi, így hozzá kerültek a jogok.
2016. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a Diginek is át kell gondolni, hogy kell-e 3 sportcsatorna, vagy legalább egy helyére más tematikát indítani, esetleg egyszerűen megszüntetni.
2016. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg szerintem a MotoGP egyre népszerűbb Magyarországon. Így, hogy a TV2 vette meg, sokkal több emberhez el tud majd jutni, mert minden szolgáltató kínálatában elérhető lesz. Eddig csak a Digin lehetett nézni, ami sokaknak elég problémás.
2016. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3


Úgy tudom semelyik alapcsomagban nem lesz benen a Spler TV, DIGI-ben meg egyáltalán nem.

2016. nov. 13. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4:


A UPC-nél kábelen már benn van a Digital Gold csomagban.


A Telekomhoz januárban érkezik.


A Mindig TV Extrán az alapcsomagban elérhető.


Interneten keresztül a Telenor MyTV szolgáltatásában 26 másik csatorna társaságában havi 1290 forintért HD-ben elérhető.


[link]

2016. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!