Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nálam a mai (11.18. péntek)...

Nálam a mai (11.18. péntek) műsorban a Zsolt beöltözése, Ginanak kiverte a biztosítékot. Ti mit szóltok?

Figyelt kérdés
Mint egy rossz travi/prosti. Melegekkel nincs bajom mert bisexualis vagyok, de ezt azért valahogy nem nézem jó szemmel ..nem mutogatnám.

2016. nov. 18. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Esetleg ne nézz ilyen szemetet.
2016. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi más van ami nem szemét a magyar adókon kb? 😃
2016. nov. 19. 02:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy Zsolt transzvesztita előadó volt? Most pedig háborogsz hogy úgy néz ki mint egy travi. Nyilván ebben van tapasztalata is.
2016. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Honnan kellene tudnom ki-mi-mit csinált ott? Annyira nem érdekel a dolog, hogy az eredet történetüket /előéletüket kutassam. Ennyire nem unatkozok azért, hogy más életével foglalkozzak.

De a lényeg az lenne a kérdés mellett, hogy én nem csinálnék ilyet tvben kamerák előtt,és nektek mi a véleményetek erröl./?

2016. nov. 19. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem kérdő mondatban kellett volna írni. Feltételeztem, hogy akinek az ingerszintjét annyira megüti a műsor hogy képes feltenni róla egy kérdést, azt érdekli és feltehetően követi is az eseményeket.


Mindenesetre megnéztem a kérdéses jelenetet, és szerintem szóra sem érdemes, mindenki túltolta a szerepét. Hülyeség kiakadni rajta.

2016. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A musort nezem este azt alairom. De nem igazan jarok utana dolgoknak mert kulonoskeppen hidegen hagy, deee ez nem egy tv-be valo szerintem...ertem en hogy az rtl azert rakta be a zsoltot , hogy a nezokkel probalja elfogadtatni a melegeket, stb...de ez olyan intenziv neha mintha a pofamba tolnanak egy fa**t vagy se**et..

Aztan lehetseges, hogy szultana-t fogok nezni lassan estenkent :Dddd

2016. nov. 19. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!