Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért juttatják mindig tovább...

Miért juttatják mindig tovább Vince Aliz Lizát?

Figyelt kérdés
Nem akarom megsérteni, de szerintem sz*r, amit előad, hamis, teljesen rossz.

2016. nov. 19. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is, én sem értem. Kinga és János 1000000x jobbak mint ő.
2016. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett
2016. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán mert ő a legjobb? :)

Nagyon szépen énekel és nagyon egyedi a hangja. Ezer közül is megismerném. Nem olyan jellegtelen mint az a hamiskás tucat-Kinga.

2016. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az éneklése nem rossz, de a hangja szörnyű, tisztára mutál.
2016. nov. 26. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
A mai éneklése tragikus volt!
2016. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Valóban nem volt a legjobb dalválasztás. Ebben Tóth Gabit nem értem, mért ezt választottá neki...

Viszont a párbajdal nagyon ott volt.


Sajnos a továbbjutást nem szakmai zsűri dönti el, hanem egy szimpátiaszavazás.

Nekem egyértelműen 2016 X-Faktora Liza.


Szandrának is jó hangja van, de van belőle az országban több tucat. Olyan jellegtelen és ezt most nem feltétlenül rossz értelemben írom.

Ricsi beszédhibás. Ha mindenképp az X-faktor az álma, pár év múlva kellett volna jelentkeznie, nem most.

A cigánybanda énekese folyton feldolgozásokat énekel. És csak magyarul. A maguk műfajában jók, de szerintem nincs bennük sokkal több.

Barbi: ő nekem olyan semmilyen. Van egy stílusa, amin szerintem nem fog tudni túllépni. Mindig az az érzésem, hogy kicsit ordibálva énekel. Simán be lehetne neki is olyan dalt választani, amin elvérezne.

Dmitrij: Talán ő a legesélyesebb, hogy megnyerje. Jól áll neki a showbiznisz, jól mozog. Neki is van egy furcsa jellegzetes morgás a hangjában, ami nekem nem feltétlenül mindig pozitív. De viszonylag jól énekel, szimpatikus is a nézőknek, mert szegény ukrán srác, aki a háború elől menekült, stb.

Figyelem, nem szeretnék erről senkivel vitázni! A fentiek csak a saját szubjektív véleményemet tükrözik. Én így látom, hallom.

2016. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mint látod, nem mindig. Egyébként nekem ő volt a kedvencem, nagyon szurkoltam neki, de ez a tegnapi tényleg borzalmas volt. Mi az, hogy "Tudományos fantasztikus pop"? Könyörgöm, a dal önmagában is értelmetlen. De az előző heti Asaf Avidan dal nagyon ott volt szerintem. Kár, hogy kiesett, én adtam volna neki még egy esélyt. :)
2016. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örültem hogy kieesett.
2016. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"De az előző heti Asaf Avidan dal nagyon ott volt szerintem."


Én már a válogatón mikor meghallottam a hangját, rögtön az jutott eszembe, hogy mért nem ezt énekli, mert pont olyan a hangja.

2016. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!