Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Opitz Barbi rajongok hol vagytok?

Molli333 kérdése:

Opitz Barbi rajongok hol vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok én úgy érzem hogy kicsit tulságosan felkapták Mata Ricsit. Jól énekel de nem tudja átadni azt a pluszt. Jövöhéten döntő. Tegyünk meg mindent hogy legyen egy csodás énekesnő magyarországon! Szavazzunk Barbira!:))

2016. dec. 10. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Őszinte leszek, nézem az X-faktort, messze magasan Barbit tartom a legjobb énekesnek, de nem áldozok rá pénzt. És nem azért, mert Barbi ne érdemelné meg, hanem mert maga a X-faktor rettenetesen kifújt, a ripacs, hozzá nem értő, magamutogató mentorokkal, a nagyképű műsorvezetővel, és a számtalan beválasztott, tehetségtelen versenyzővel együtt.


Nem szeretném anyagilag támogatni azt, amit szerintem ideje lenne vagy elfelejteni jövőre, vagy teljesen megújítani. Amíg egy Geszti, Szikora, Alföldi vagy Keresztes Ildikó helyét alig pár éve a szakmában lézengő emberek veszik át, teljesen lejáratva az egészet, addig nem szeretném, hogy ez a műsor biztatást kapjon a folytatásra.


Tudom, azzal is megkapja, hogy követem, de most már érdekel, Barbi meddig jut el, mert értékelem, hogy vannak még ilyen kincsek az országunkban. Úgyhogy hajrá, de a szavazást másra hagyom.

2016. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bvbgirl válasza:
90%
Szia.Barbit én is nagyon szeretem , de számomra Dmitrij a best.Viszont sajnos Mata Ricsit tartom a legesélyesebbnek. A tömeg nagyon felkapta , s őt akarja látni a dobogó legfelső fokán. Barbi tényleg megérdemelné , de ezt a sok szavazó nem látja és arra a beszélni sem képes taknyos nyálgépre nyomja meg az igen gombot.Én minden esetre szavazni fogok Barbira s reménykedek , hogy Ricsike kiesik.
2016. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A döntőbéli produkció hamis éneklés gagyi előadás után szerintem elbújdokoltak a fenébe az erdőbe, és letagadják, hogy valaha is szurkoltak olyannak aki a döntőbe is hamisan énekel.. Nah felfedezték ezt is! Talán túl korán. :( Hamis!!! Hamisabb mint a Bujtor féle Hamis a baba...
2016. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 3-as. A döntőben nem tette oda magát, és még igen hamisan is énekelt.
2016. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!