Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek melyik a legirritá...

Cukikutyus kérdése:

Szerintetek melyik a legirritálóbb reklám mostanság?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 20:17
1 2
 1/11 fenyof ***** válasza:
100%
Jó sok van... :D Tudom, felfújt dolog, de engem tényleg idegesít, hamár nyolcvanadszor hallom a fluimucil reklámot...Nem feltétlen a kis Ábel miatt... Inkábbb az egész rendezés... xd
2016. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Notino today is yours
2016. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Tipikusan a Vodafon: Power to you! Meg minden tökéletesen be van rendezve, hogy jaj,jaj! :/

A másik ilyen a Fluimucil. De miért? Vajon? Engem az irritá, hogy... hazajön az anyuka meg a nagymama. ÉS ADDIG ÁBEL EGYEDÜL VOLT OTTHON? :D Ebbe vicces belegondolni. Meg ha mondjuk otthon is volt az anyja (ezt nem lehetett annyira kivenni) akkor miért csak a nagyi veszi észre, hogy beteg a gyerek???!! :D Szóval igen, az 1. véleményét osztom.

2016. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amit eddig felsoroltatok,szintèn nekem is idegesítőek, továbbá a Lidl karácsonyi reklám, ahol jò nagy lakoma van a karácsonyi asztalon, milyen jò lehet annak ezt látni, aki szegènysègben èl, ès az a duma benne, hogy "ahány ház, annyi fogás", nem tùl korrekt, ès egy önelégült ábrázatú nő vigyorog az asztalnál... na, meg a Braun borotva reklám, ahol ilyen szöveg van:" a fèrfiak arcbőre nem teljesen egyenletes"....hanem milyen, lèpcsőzetes? :D Vannak nèha kiakasztò dumák..
2016. dec. 14. 02:15
 5/11 anonim válasza:
Hogy: "Nem repülök Rómába rággumi nélkül"
2016. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hüvelygomba, lábgomba....engem ezek idegelnek leginkább.
2016. dec. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A Telenor reklámnak meg a zenéje irritáló,bár egy-két szereplő is elég ellenszenves számomra.
2016. dec. 19. 08:09
 8/11 anonim válasza:

szeretet Varga gonba szeretetet szeretet Bodrogi szeretet gyula szeretet szeretet

a választ szeretettel

drkl

Így lehet széttrolkodni a szeretet érzést

2016. dec. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A csontsovány nő a Telenor reklámban,aki a csúcsdíszt odaadja a kisgyereknek...hát az olyan,mintha egy csontváz rohangálna a fa körül,extrém látvány....
2016. dec. 20. 14:42
 10/11 fenyof ***** válasza:
Jaj, meg az összes Old Spice reklám azzal az idióta jampival, aki végig ordítja a reklám összes verzióját... És baromi idegesítő, de azért még mindig gyártanak újabb és újabb változatot... XD
2017. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!