Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Family Guy - valaki felismeri,...

Family Guy - valaki felismeri, melyik rész ez?

Figyelt kérdés
A Family Guyban láttam egyszer egy olyan részt, amikor Peter és Chris mindenfélének "beöltöznek" (zsidónak, amishnak, stb.), és megkergetik őket az emberek. Van, hogy egy katona (vagy vadász, már nem emlékszem pontosan) házába bemennek, akkor még üres a ház, de hazamegy a csávó, Peterék elrejtőznek a szekrényében és Peter elfingja magát. Emlékszem még, hogy kergetik őlket, elbújnak egy fa mögé, utána azt hiszem, Peter beüti a lábát, és vagy 10 másodpercen keresztül csak sziszeg a földön ülve :D bővebben nem jut más rész az eszembe, ez maradt meg belőle, mert csak futólag láttam és már régen. Aki tudja, miről van szó és tudja, melyik rész ez, megtenné, hogy leírja, melyik évad hanyadik rész, vagy belinkeli nekem? Előre is nagyon köszönöm!! :)
2016. dec. 21. 23:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!