Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Tévék, tévéműsorok

A kérdés

Szerinetek mikor fogják adni az Élet csajos oldala című sorozat 6. évadját az RTL2n?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Az élet csajos oldala 6. évad, RTL2, 2017

2017. jan. 3. 10:45  Privát üzenet  

A válaszok
Még az USA-ba is megy a 6. évad, szóval annak a végét szerintem megvárják és utána ugyanúgy napi 1-1 résszel gyorsan végignyomják.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. jan. 3. 16:00 Privát üzenet
szerintem hamarosan

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. jan. 4. 15:09 Privát üzenet
Az RTL2-n most lett vége a 2. évadnak és elnézve, hogy nagyjából 1 hónap alatt tudnak leadni 1-1 évadot, szerintem kétséges, hogy a 6. évad is képernyőre fog kerülni. Persze ez függ a nézettségtől is. De ne legyen igazam, én is szívesen megnézném.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. jan. 17. 09:58 Privát üzenet
És a mai nap folyamán le is vették a képernyőről.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. jan. 18. 08:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok írni olyan csajos (szappanopera kizárva) vagy krimi, bűnügyi vagy thriller sorozatokat, aminek az összes évada fent van szinkronosan és nem különálló epizódokból, hanem...
Tudtok mondani jó sorozatot, amit tudok németül nézni és van hozzá német felirat is?
Faking it-nek, (Simlis spinék) van végül 4. évada?
Mi ennek a kb.8 részes sorozatnak a címe? Melyik ez?
Lesz a Devious Maids-nak 5évada?
Tudnátok a Younger-höz hasonló sorozatokat mondani?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Tévék, tévéműsorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!