Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mire jó az invitelnek, hogy...

Mire jó az invitelnek, hogy kiveszik a Discovery Channelt?

Figyelt kérdés
Most néztem a neten, hogy miért nem müködik ez az adó, mert kiveszik az összes discovery csatornát helyette Andy Vajna csatornái lesznek. Cska szerintem dobálnak be szar csatornákat amiket senki nem néz és a legjobbakat dobják ki? Azt olvastam, hogy tájékoztatás után fel lehet mondani a szerzödést különféle más költség nélkül élni kéne vele? Érdeme slenne zelekomra váltani?

2017. jan. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ok nélkül veszik ki. Lejárt a szerződésük, és valamiért nem tudtak megegyezni a hosszabbításban.

Amúgy szerintem nem lehet kötbér nélkül felmondani, mert amikor aláírtad a hűséget valószínűleg volt olyan rész, hogy a csatornakínálat változtatásának a jogát fenntartják.

2017. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De most az van, hogy aki akar az most 15 napon belül mindenféle kötelezetség nélkül felmondhatja a szerzödést több helyen is ezt olvastam. De szerintem ez akkor is szemétség ez volt az egyik adó amiért tévét néztem.
2017. jan. 4. 00:18
 3/8 anonim ***** válasza:

ha van facebookod-akkor nézz rá az invitel oldalra,hatalmas a feháborodás!

szerintem hamarosan visszaállítják-mert kénytelenek lesznek.

meg írták is hogy megvizsgálják mennyire lesz rá igény...

2017. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most néztem meg elég durva és igazzuk van teljesen. Az invitel evvel nagy hibát követett el nagyon nagyot. Senki s ekíváncsi Andy Vajna csatornáira.
2017. jan. 14. 17:00
 5/8 anonim ***** válasza:
népbutítás megy, azért. Discovery, Eurosport helyett Chili tv, Kiwi tv, zenebutik és még sorolhatnám. mindezt a mikulásnak köszönhetjük :)
2017. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajna. :( Engem csak a Discovery érdekel, de képesek voltak elveni. De rendesen írkálnak fb-ra csak élszere se veszik az invitelesek vagy látják, de nem foglalkoznak vele hát ahogy olvastam hamarosan ügyfelük alig lesz szóval tenniük kell valamit
2017. jan. 29. 00:44
 7/8 anonim ***** válasza:
En is abban reménykedem hogy ha látják milyen sokan elmennek tőlük akkor csak belátják hogy ez igy nem lesz jó..
2017. jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így ügyfelük nem marad aztán húzhatják le a rolót. Aztán ők buknak avval, hogy látják az üzeneteket facebookon, de leszarják.
2017. jan. 29. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!