Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki az a srác aki a Tiesto...

Ki az a srác aki a Tiesto jegyes Djuice reklámban szerepel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:

írjak a nevét az elején de most meg nem tom mondani...

személy szerint utálom az ilyen reklámokat

2010. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*írják
2010. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

látom az utóbbi válaszomat nem értékelted, úgyhogy a kedvedért addig bambultam ezt a kretén TV-t míg a Djuice-os reklámot nem nyomatták

DJ MARKOLT

igen ez a neve, de nyugodtan keress rá bárhol, egy nevenincs senki, sztem csak egy fiktív figura, akit a reklámnak találtak ki

te meg légyszíves értékeld hasznosnak a válaszomat =)

2010. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz.
2010. máj. 13. 19:45
 5/7 anonim válasza:
Azzal, hogy megírtad, hogy DJ MARKOLT-ot kell keresnem, rákerestem az iwiw-en a Markolt nevűekre. Van egy fiú, Markolt Imre, rá hasonlít a reklámbeli DJ, sőt, ahogy a reklámban is mondja, hogy sokan voltak gyerekek (8-an), valóban sok testvére van fent az ismerősei között. Szóval a keresett személy MARKOLT IMRE, aki a partypont.hu szerint valóban DJ :)
2010. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm utolsó válaszoló!! :)
2010. máj. 15. 23:22
 7/7 anonim válasza:
Igen tényleg Markolt Imrének hívják.Sztem helyes,ezért megnéztem,és a Facebookon is rajtavan.
2010. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!