Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a poén az Ékszer TV-ben?

Mi a poén az Ékszer TV-ben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, miért éri meg töredékéért adni aranyláncokat, fülbevalókat stb.


Nem értek hozzá, talán nem is ér ennyit mint az eredeti árként kiírt ár, de 1300Ft-ért egy fülbevaló, az összes költséget figyelembe véve is nyilvánvalóan ráfizetés az eladónak.


Miért éri meg neki?


TV költség, a munka ami a fülbevaló, nyaklánc elkészítése, a hostess nő fizetése stb. stb.


Hol éri ez meg neki?


Látszik a teleshopos mókusvakítás, de akkor sem tiszta ez az egész ékszer TV.



2017. jan. 13. 09:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az ékszerek nincsenek aranyból, csak arannyal vannak bevonva. Tehát szerintem az amit 1300-ért adnak, annyit is ér (vagy kevesebbet, a minőségétől függően).
2017. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Ez világos, de ettől független a munka, hirdetés, tv műsoridő díja mind-mind nagyságrendekkel többe kerül.

Így is bőven ráfizetés, hol éri meg nekik?

2017. jan. 24. 11:58
 3/35 anonim válasza:
100%
Az is átverés, hogy x db van belôle. Amúgy meg induló árra akár írhatnának akár milliós tételt is, az men egyenlô az értékével. Szerintem Minden eladott darabon legalább száz százalékos haszon van, így a hirdetés ára is visszajön. Sôt, ezek a véleményem szerint nem is kézzel készített bizsuk, hanem gyártósoron, így akármennyit eladhatnak belôle. Tiszta haszon
2017. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%

Ékszer tv? Szóval a teljes igazság:

Ezek az ékszerek vagy bizsuk, teljes egészében Kínából vannak importálva, az import árakba sajnos én nem látok bele, dea pletykák szerint 2 - 300 forintba biztos nem kerül a cégnek egy-egy darab.

A show műsorokat a Telemedia készíti, akik a jós műsorokat ezo tv), meg az egyéb betelefonálós / pénzlehúzós kvízjátékokat is sugározzák világszerte; innen Magyarországról. Szóval egy ekkora pénzbeli és kapcsolati tőkével rendelkező cégnek nem kerül sokba a műsoridő, sőt megsúgom vannak olyan csatornák akik ingyen adnak műsoridőt, mert legalább arra az időre nem kell műsort betöltenie, vagy műsort gyártania stb., szóval a csatornának is megtakarítást jelent.

Szóval amikor a műsorban gyártó úr, ill testőrök jelennek meg, ezek mind csak arra szolgálnak, hogy az otthonülő hiszékeny tv nézővel azt érzékeltessék, hogy ezek valóban értékes darabok.

Amikor azt látjuk, a képernyőn hogy az ékszerből már csak 3 darab van, nálunk égnek a telefonok.... A megrendelés mértéke többszörösére nő. Pedig hát százával, ezrével állnak a raktárban az ékszerek.

Szóval ékszertv = ezotv, náluk már hatalmas múltja van a népbutításnak / lehúzásnak. Nem is biztos, hogy ők velük van a baj, amig az emberek képtelenek tanulni ebből a világból, addig virágzani fognak az ékszer tv / ezo tv - hez hasonló cégek.

2017. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy 300 forintból megcsinálják ezeket az ékszereket, mondjuk azt nem kétlem, hogy ezek csiszolt "sörösüvegek" csupán, de nem értem, erre nincs törvény, hogy ilyen szinten túlárazott legyen valami, amikor kiírja, hogy pl. 120.000ft az eredeti ár, amit aztán levisznek mondjuk 10.000Ft-ra?


Mert ha ez így igaz, ahogy írod, akkor az erősen a fogyasztó megtévesztése, hiszen, egy csiszolt üvegdarab nem kerülhet 120.000Ft-ba, még ha nem is annyiért adják.


Ezzel a vevő okkal joggal gondolhatja, valami jóval értékesebbet kap.


Kiírják futtatott arany, akkor az is átverés?


Hatóság miért nem lép?

2017. júl. 27. 14:25
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a cigin meg pár terméken kívül minden termék szabadáras. Tehát annyiért adja az eladó amennyiért akarja, nyilván addig tolja felfelé az árat, amig a fogyasztó megveszi.

Hatóság miért nem lép?

Mert jogilag nem lehet belekötni. Elmondják, hogy futtatott arany, és valóban tartalmaz 0,0001 g aranyat, szóval nem hazudnak. :D

A virsli is húsipari termék, s vajon hány dkg húst tartalmaz 1 kg virsli?

Nyilván majd valaki előbb-utóbb talál az ékszer tv -n is valami fogást és lekapcsolják, de az egyrészt még odébb van, meg majd olyan fogja megtenni akinek érdekében ál. Egyelőre senkinek sem áll érdekében.

2017. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Annyival szeretném kiegészíteni még az Ékszer tv - vel kapcsolatos írásomat, hogy a föntebb írott 2 - 300 forintos darabonkénti ár már tartalmazza szállítási költséget (Kína to Magyarország), a csomagolás díját, mert ugye a futárral elküldött terméket valakinek valamivel be is kell csomagolni.

Szóval barátom amikor megrendeled az Ékszertv - től a 99000 - ről 9900 forintra leárazott nyomokban aranyat tartalmazó bizsut, az a tulajdonosoknak kb. 300 forintba került. Ebbe már benne van minden költség beleértve a stáb, a csomagolók, a csomagoló anyagok stb. díját is. A rendelt mennyiség 25%-a vissza szokott jönni, mert pár nap alatt szétesik, befeketedik. Minden bizonnyal legalább a 75%-nak ugyanez történik, de llehet ők nem foglalkoznak vele. Ennyi visszaküldött termék ellenére is még mindig nagyon megéri az Ékszertv - nek, mert Magyarországon kívül még legalább 10 országba a nap 24 órájában sugározza adásait és küldi a megrendelt termékeket és néha alig győzik teljesíteni 30 40 tagú csomagoló brigád az ékszerek küldeményként történő állapotba hozását.

Sajnos ami a tv - ből jön még mindig sokan elhiszik, persze az is igaz, hogy egy egész szakma épül arra, hogy bizonyos termékek jobban nézzenek ki a kamerákon keresztül mint élőben.

Hány olyan panasz érkezik, tán a számát sem tudom, hogy az ékszer negyedére sem csillog úgy otthon a néni kezében, mint ahogyan azt a tv - ben látta.

Ilyenkor visszavesszük a terméket visszaküldjük a pénzt, de hát mit is számít ez a kis veszteség ha naponta 2 millió forint marad így is a tulajdonosok zsebében.



Másik az Ezo tv, szerencsére Magyarországi csatornára már nem nagyon gyárt élő műsorokat.

De a jós vonal, mai napig is hívható a nap 24 órájában. Hívják is rendesen, csak a magyarországi jósok mert persze ezt is nyomják több országban is, szóval csak a magyarországi jósok havonta 300000 forint körüli összeget számláznak le még ma is. Az Ezo tv fénykorában ez milliókra is rúgott egyes jósoknál.

Szóval bármennyire is hanyatlik most az Ezo tv és lett helyette ékszer tv, még mindig rengeteg a magát kilátástalan helyzetben érző ember, aki azt gondolja, problémáját majd "jóska", percenként 485 forintért fogja megoldani. Persze ebből "jóska" jósnak kb. percenként 70 forint landol a zsebében, a többi megy a tulajdonosoknak.

Vajon nevezzük megint Jóskának az Ezo tv - nek dolgozó jóst, mennyi köze van a jósláshoz vagy az ezotériához?

Általában nem sok, de betanítják neki... Ha itt leírnám a jósok neveit igen csak rácsodálkoznának egyesek, milyen változatos szakmákkal / hivatással rendelkeznek ezek a jósok. Van aki nappal a Hr-en tevékenykedik, éjjel átmegy jósba. Van aki aktív éveiben a Honvédelmi Minisztériumban dolgozott, most a nyugdíját egészíti ki ilyen módon.

A probléma, hogy hiába írtam ezt le, ugyanannyian fogják ezeket a kamu szolgáltatásokat igénybe venni, sőt fel vannak háborodva ha valamiért mondjuk fél óráig szünetel az elérhetőség.

2017. júl. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Ez aztán a konkrét hozzászólás! Bele láthatsz a sűrűjébe :)
2017. júl. 28. 18:22
 9/35 anonim válasza:
100%

Most volt egy olyan hogy "igazi női illat kezdő ár 147499ft ebből lett 13989ft utána néztem ja és úgy hirdették hogy francia de ellehet olvasni a nevet utána néztem és nem franciai hagy nem cseh parfüm de át váltottam magyar forintra és 13978ft úgy hogy az egész egy nagy átb*szás.

Plusz azt is mondták hogy azt ők készítették.

2017. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Láttam :D


El is kapcsoltam rögtön, és a fejem fogtam, hogy most már parfümmel is házalnak...

Holnap gondolom már két pár zokni lesz egy áráért. Süllyed a színvonal.

2017. júl. 31. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!