Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem adja a Viasat6...

Donyi1988 kérdése:

Miért nem adja a Viasat6 tovább a wwe összefoglalót?

Figyelt kérdés
Szeretem a pankrációt, de 3 hete nem adja már a viasat6 sem. tudja valaki mi ennek az oka, vagy hogy hol tudnám megnézni a heti összefoglalót, (lehet az online is).köszsönöm

2017. jan. 16. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
"your bag is full" azt jelenti, hogy a zsákod megtellt. Azaz telli vagy cuccal, így nem tudsz prögetni semmit, mert nincs helyed. Szelektálj, töröl pár italt, és lesz helyed. Egyébként jelzi is a képernyő sarkán, mennyi az az eszköz, ami max. nálad lehet.
2017. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Törülni pedig úgy tudsz, hogy az "item" oldalon rámész a kukára... Ott tudod megnézni az említett maximum item mennyiséget is.
2017. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEm 3 hete enm adja, hanem 3 éve... Régen midnen szombaton leadták a pankrációt, és nem csak az összefoglalót, hanem az eventeket és rendezvényeket is.
2017. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy az eventeket nem adja 3 éve, de azokat megtalálom a neten. nekem az összefoglaló kellene, hogy tudjam követni az eseményeket.
2017. jan. 19. 17:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Összefoglaló is fenn van, illetve vannak különböző (magyar!) weboldalak, ahol leírják a hét eseményeit.


Az összefoglaló amúgy szerintem van még, csak éjjel, 23-24 órakor...

2017. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!