Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a TV2...

Mi a véleményetek a TV2 Tények c. műsoráról?

Figyelt kérdés
0-tól 10-ig pontozva, ahol a 10 a "csúcs szuper, ki nem hagynám" kategória. 3 év után ma újra megnéztem (felvételről, hogy át lehessen tekerni "híreket"), de semmi nem változott. Az első válaszban felsorolom, mit láthattunk. Csak egy riportot tartok belőlük hírnek, kb 3 év múlva egyszer újra belenézek.

2017. febr. 26. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Halálra égett.

Megvakult.

Lezuhant, szörnyethalt.

Drogfogás.

Autóbaleset, megsérült.

Itt a tavasz.

Részegen fegyverrel fenyegette a feleségét.

Elítélték a gyilkos orvost.

Doktornőnek adta ki magát a férfi.

Menet közben nyílt ki a troli ajtaja.

Tömegbe hajtott (nem terrorista).

Oscar: riválisok a magyar rövidfilm ketegóriában.

Tűz az olasz plázában.

Vihar Nagy-Britanniában.

Kátyúk Újpesten.

Bírság égetésért.

Olcsó a benzin.

Oscar díj botrányok.

Észak koreai gyilkossága méreggel.

Busójárás.

Őstermelőt díjaztak.

És akkor a propagandaszekció: Migráció, Botka és MSZP probléma.

Riói karnevál: csókot lopnak.

Megújult a Tények és a Mokka.

2017. febr. 26. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


" A hír az objektív újságírói műfajok közé tartozik, rövid, tényszerű összefoglalója egy olyan történésnek, amely sok embert érint. A hír valamennyi objektív műfaj alapja. A hír akkor jó, ha válaszol az alábbi négy kérdésre: kivel vagy mivel; hol; mikor; mi történt, vagy mi fog történni. "


Nem ezek voltak a hírműsorban? Mit vársz tőlük ha nem ezt?

Ha negatív tartalmú híreket adnak az a baj hogy milyen depresszív. Ha nem ilyet adnak, akkor az a baj hogy senkit nem érdekel XY állatkert új állata és semmilyen magazinműsorba való téma.

2017. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

O.K, akkor eddig van egy 10 pontos, és tőlem egy nulla.

Közben kíváncsiságból elkezdtem nézni egy 6-7 évvel ezelőtti adást. Ezek voltak a hírek 2010.08.03-án, olcsóbb lenne leadni minden nap ugyanazt az adást 10 évig. Esetleg pár évente megújítva (a főcímet):

Ilyen spórolási ötlettel szerintem még nem találkoztak, ha megvalósul, az ötletért valami díjat szeretnék kérni:


perceken múlt az élete, vízbe fulladt, rendőrgyilkos, orvosi műhiba, meghalt, nem ment be a börtönbe, felgyújthatták

2017. febr. 26. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
En nem ertem, hogy ezek mier hirek
2017. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Andy wajna tvje.
2017. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdésem, hogy újabb 3 év elteltével változott-e valamai. Érdemes újra TV2 Tényeket nézni?
2020. aug. 25. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!