Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mikor lesz már vége a Mónika...

Mikor lesz már vége a Mónika show- nak?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja elbúcsúztak tőle, mégis megy még a tévében, mikor lesz már végre vége? Meddig dolgoztak előre? Én már nagyon várom, mert apám állandóan azt nézi olyan hangosan, h nem lehet létezni tőle :S
2010. máj. 10. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor bejelentették, hogy vége, akkor azt mondták, hogy május közepén lesz az utolsó adás. Ehhez képest még május 26-án biztos lesz. És mivel az a nap szerda, így gondolom, nem fogják a hét közepén befejezni.

De már én is nagyon örülnék, ha végre vége lenne.

2010. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De ezek már ismétlések, nem? Úgy olvastam régen, hogy nyárig kihúzzák azokkal. Én is örülök, de vége lehetne a többi hasonló sz*rságnak is, akárcsak a megasztár féléknek.
2010. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg a többi hülyeségnek is vége lehetne,egyetértek az előttem szólóval:)
2010. máj. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nemsokára vége lesz mert ha megnézitek már nem tudnak kit behívni hogy csinálhassanak egy epizódot. Ez az egész egy megrendezett hülyeség gyakorlatilag semmi értelme. Habár régebben legalább voltak magyarok is de mostmár csak romák vannak benne. Meg egyébként én is hallottam róla hogy nemsokára vége lesz de...hát nem tom.
2010. jún. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a megasztarnak mert lenne vege?.....tehetseg kutato...sok elveszett/ felfedezetlen tehetseg van!



az egy dolog hogy a bunkok is mennek mert feltunesi maniajuk van de ezert ne a megasztart hibaztassatok. hidjete el, hogy a zsuri sem szeretik de nem tehetnek kulombsegeket...az mar rasszizmus lenne. szerintem negyoon jo hogy meg vannak ilyen musorok es keesik a tehetsegeket!

2010. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bocsi a hibakert...utolso voltam.
2010. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!