Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan tudom magyar kommentárr...

Hogyan tudom magyar kommentárral nézni a holnapi Portugália - Magyarország meccset Németországban?

Figyelt kérdés

Na. Ugye az a probléma, hogy sok külföldön sok helyen le van korlátozva a stream. Én Németországban élek jelenleg, viszont holnap szeretném nézni a válogatott meccset, ha lehet, akkor magyar nyelven, mert mégiscsak úgy az igazi! Főleg, ha Hajdú B. a kommentátor! :D :D

Van erre valami livestream? Meg lehet valahogy oldani?


Köszi! :)


RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!



2017. márc. 24. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is Romániában élek,az M4-el már nem is próbálkozom ,mert sajna itt nem közvetítik :(

ha beírod a facebook keresőbe "Banok Stream" ,akkor ott biztos találsz linket.Általában meccs előtt pár órával szoktak linket kitenni.Ugyan azt közvetítik ,mint az M4 csak más oldalon,szóval Hajdú B.István lesz a kommentátor bármelyik linkre kattintasz.:D Remélem megtalálod,ha nem szólj és megpróbálom belinkelni.

Hajrá Magyarország💪 Holnap kezdődik a néptánc bemutató!😂

2017. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
m4 online megtudod nézni, en is azon szoktam (szintén németből), csak lehet sokan fogják nézni és akadozni fog
2017. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!