Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Narutoban az izanagit és...

UchihaSasuke18 kérdése:

Narutoban az izanagit és izanamit sima sharingannal is lehet használni, vagy csak mangakyou sharingannal?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 7. 21:27
 1/7 anonim válasza:
gondolom a sima sharingannal mert a mangekyou az nagyon ritka és ezt a jutsut sok Uchiha tudta
2017. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én eddig úgy gondoltam, hogy csak mangekyouval lehet használni, mert akinél láttam ezeket a teknikákat, azoknak mind megvolt a mangekyou, kivéve Danzo, és igazából miatta gondoltam, hogy sima sharingan is képes lehet a izanagira, mert ő rengetegszer használta, és annyi mangekyou-t lehetetlenség lett volna összegyűjteni, mint amennyi neki volt:D
2017. ápr. 7. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Obito is a sima Sharingannal használta. Egy Mangekyou-t kár lenne feláldozni érte.
2017. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Itachi is sima sharinganal aktiválta és az a durva hogy az edo tensei sem tudta helyre hozni valamint utána elmeséli ki használta ezt a teknikát a mangában nekik sima sharingan juk volt
2017. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sima 3 tomoes sharingannal
2018. jan. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 onlymyshadows válasza:
Hülyeség lenne egy értékes Mangekyot felhasználni erre a Uchiha Kinjutsura. Bár ami szintén éedekes hogy Madara megtette amikor a Mangekyójaban aktiválta az Izanagiját. És mégis voálá azzal hogy fénykorában lett később a Rinne Tensei-el valahogy úgy lett beállítva mintha sose használt volna Izanagit.. Pedig akkor ha elveszít egy Mangekyot az meglátszottak volna a Tomoe mintáin is..
2019. szept. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Madara azért rossz példa, mert asszem Hashirama elmondta, hogy Madara átültette Izuna szemeit, és így kapott örök Mangekyou-t, ahogy Sasuke is.
2019. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!