Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Megasztár5...

Mi a véleményetek a Megasztár5 ről? Én nem értem, hogy kerülnek a tv-be olyan személyek amilyenek most mennek ( Bikicsunáj stb) egyik se tud énekelni és hangja sincs, volt előválogató.

Figyelt kérdés
Mért nem akkor ejtették ki ezeket szerinteme zért lenne az előválogató persze vicces meg jót lehet röhögni az ilyen embereken de amikor már az 5. ik embert hallgatom és még egyiknek se volt hangja az már kicsit bosszantó és unalmas
2010. máj. 14. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azzal a kb. 30 emberrel, aki 10.000 közül tud énekelni tényleg vagy tehetséges nem lehet 1 órás "előválogató" műsort leadni. Csak ezért.....
2010. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor meg nincs értelme a műsornak...
2010. máj. 14. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
de kell a népnek a cirkusz!:)) Már régen megmondták "kenyeret és cirkuszt"! Ugyanez van, modern formában.
2010. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Uts hozzászólónak: mai formája úgy van hogy kenyeret és cirkuszt a népnek, ha kenyér nincs, legalább dupla cirkusz legyen...

Én már a negyedik megasztár óta csak "megasztár n+1" néven emlegetem ezeket, és nekem pont a válogatás a kedvencem, a harmadik óta csak azt nézem meg :D Ha rajtam múlna csinálnék egy műsort, amin CSAK szereplőválogatás megy de akkor ne csak ének legyen hanem mindn más is...az emberek számos módját ismerik az önlejáratásnak :D

2010. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert pl. Rűzsa Magdira, Caramelre kinek van szüksége?
2010. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A válogatás a legjobb. A sok hülye úgy megy oda, hogy eddig azt hitte, hogy tud énekelni, pedig az első hangok után bárki megmondáná nekik, hogy inkább hallgassanak. A következő szériában egy csapóajtós megoldás kellene. Arra kellene ráállniuk és ha a zsüri megnyom egy gombot az aztalukon akkor kinyílik a csapóajtó és a figurák jópár méteres zuhanás után egy medencébe esnének. Persze a zuhanás is bekamerázva történne.
2010. máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!