Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol tudok beszerzni ugyanolyan...

Hol tudok beszerzni ugyanolyan dominókat, mint amilyeneket a hollandiai Domino Day-en használtak?

Figyelt kérdés
Imádok dominózni, és szeretnék beszerezni olyan színes dominókat, mint amilyet a DD -n használtak. Kb. 1000 - 2000 darabot... Help!
2007. nov. 21. 15:58
 1/3 anonim válasza:
80%
Én is akartam ilyen dominókat, felforgattuk érte az országot, de sajnos nem találtunk. Pedig erre én is kíváncsi lennék, de tudtommal nem lehet ilyet kapni. Vagyis én nem tudtam venni.
2007. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hollandiában szerintem lehet.de itt nem hiszem.jövő héten megyek ki.megnézem.neten kerested?én is szeretnék.a következő domino day-en már én is ott leszek.igaz,csak mint néző.de az is jó.
2008. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
78%
Azokat mezei fekete játékdominókból csinálták...Egyszerűen lefestették őket. Szóval ha szeretnél ilyet, akkor két helyre kell elmenni: játékbolt, és festékbolt.
2008. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!