Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mindig tv kártya aktiválásár...

A mindig tv kártya aktiválására mennyi időt adnak ha nem hűség idős?

Figyelt kérdés
Akarok kettő karit venni, ebből csak egyet akarok aktiválni, másikat ha meglesz egy komolyabb beltéri (40 ez ft szval..) és azt csak akkor akarom, ez kb még két hónap lenne. Tartozásom van stb, szval hogy kéne csinálnom? Nekem ebbe nincs tapasztalatom.

2017. ápr. 29. 15:42
 1/1 A kérdező kommentje:

Megoldottam.


Levelével kapcsolatosan engedje meg, hogy az alábbiakról tájékoztassuk.


A kódkártya a vásárlástól számított egy éven belül bármikor aktiválható az alábbiak szerint.


A kártya első üzembe helyezésétől számítva a MinDig TV Extra kínálatában szereplő valamennyi csatorna 7 napig ingyenesen fogható, azt követően a kártyát aktiválni kell.


Kártyáját aktiválhatja a 1211-es telefonszámon, ügyfélszolgálati irodánkban személyesen vagy weben keresztül a [link] honlapunkon.


A folyamat az alábbiak szerint zajlik:


1. Meg kell adnia a megvásárolt kártya számát. A program ellenőrzi, hogy azt eszközzel együtt vette-e. Ha igen, akkor elkéri a CA modul vagy dekóder gyári számát is.


2. A következő lépésben meg kell adnia a személyes adatait, ami a szerződéskötéshez szükséges.


3. Ezt követően megjelenik egy ellenőrző oldal, ahol megnézheti, hogy milyen adatokat adott meg és hogy a kártyája mire van paraméterezve, milyen csomagra aktiválja majd be és mennyi időre.


4. Az utolsó oldalon pedig letöltheti pdf formában az elkészült szerződését.

Az előfizetett szolgáltatási időtartam az aktiválás napjától indul.

2017. máj. 2. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!