Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hová tűnt Anettka? Nagyon...

Hová tűnt Anettka? Nagyon hiányzik, igazi egyéniség volt a mostani celebek a nyomába sem léphetnek, annyira sokoldalúan különleges volt a maga módján a most felkapott tiszavirág életű senkikhez képest.

Figyelt kérdés
Tud valaki róla valamit, mi van vele? Gyakorlatilag, hiányzik a totál egyedi és feltűnő jelensége!

#fehér Anett
2017. ápr. 29. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Besokallt a médiától és otthagyta. Ha engem kérdezel, szerintem okos döntés volt, mert mindenki csak bántotta, piszkálta meg utálta. Igaza is van...
2017. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De különleges volt. Lehetett szeretni vagy utálni, de ettől függetlenül egy különleges személyiség volt. Tényleg úgy gondolom, hogy teljesen egyedi egyéniség volt a médiában úgy, hogy tanulta a médiát nem pedig belecsöppent mint manapság sokan. Ezért tudott olyan sokféle műsort csinálni kipróbálni, szinte már már szociológiai kutatás lehetett volna az amit ő csinált. Annyiféle dolog volt amibe belekezdett. Társadalmi reakciók vizsgálata megért volna egy misét az biztos. Én sajnálom, tény, hogy a mai bulvár médiában nem sok keresnivalója lett volna, mert attól, hogy sokan utálták esetleg, el kell ismerni hogy sokakkal ellentétben neki van agya... Attól, hogy különlegesen látja magát és a világot, még van sütnivalója ahhoz amit és ahogy csinál. Ezrét hiányolom!
2017. ápr. 30. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!