Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 3D TV-t lehet még venni?

3D TV-t lehet még venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 3D-s tévét, ami nem Androidos, nem smart, nem hajlított. Nem elég, hogy nagyon megdobja a készülék árát ezen funkciók bármelyike, de az égvilágon semmi szükségem nincs ezekre.

Én csak szeretném élvezni a 3D-t.


Régen vettem egy Samsungot, 145 volt 4 szemüveggel. Elromlott, és kéne egy új.


Hasonló árkategóriában tudnátok valamit ajánlani, bolttal együtt?



2017. jún. 9. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
MAximum "régi" típusokat vagy használtat tudnál venni, már nem gyártanak ilyesmit.
2017. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első linken 266.900 Ft a legolcsóbb, a második linken egy darab 3D-s TV van csak, az pedig 199.900 Ft.


Ez nem az az árkategória, ami a kérdésben szerepel.

2017. jún. 10. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Újonnan már biztosan nem fogsz tudni olyan 3D-s TV-t venni, ami nem Smart.

A 3D ma már csak a felsőkategóriás készülékekben fordul elő, és ott csak Smart van.

2017. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Orfeus válasza:

Szerintem esélytelen. Ugyan akkor sokkal jobban jársz ha veszel egy 4K-s tv-t. Sokkal nagyobb élmény mint az otthoni 3D. Megvettem a drága 3D tv-t, használtam kb fél évig, aztán gyors eladtam amíg ért valamit. Jól is jártam mert már nem gyártanak, mert semmire nem jó, kacat, semmi élmény, de legalább jó drága.


Ami most van az egy kb 123 centis 4K-s, elég durva a kép. Szép lassan lesznek filmek 4K-ban, azok biztos jók lesznek, de jelenleg egyenlőre csak a legfullosabbakat játszom rajta ami van, ami messze van azért a 4K tisztaságától, de kimaxoltam amit lehet szerintem.

És abban az árban egy kisebb 4K szerintem már van.


[link]


Ez az enyén kistesója szerintem, így első ránézésre, bocs hogy nem bogarászok.


Szerintem csapass be a boltba, nézd meg, de mivel több tv volt a kezem alatt, messze ez adja a legjobb ha az élményt nézzük. A hajlított is vagány amúgy, de csak ha egyedül vagy.

2017. jún. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de mindenképpen 3D-t szeretnék.

Volt régen, tudom milyen élmény, nekem a 4k közel sem annyira fontos. :)

2017. jún. 13. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!