Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen animék mentem az RTL...

Milyen animék mentem az RTL Klubon?

Figyelt kérdés

Van egy amit nagyon szeretnék megtalálni, arra emlékszem hogy adták az RTL Klubon és hogy egy szőke fiú volt benne a főszereplő. Aztán volt két társa. Az egyik férfi volt, a másikkal útközben találkoztak: egy zöld hajú lánnyal, aki tudott beszélni a fákkal. Az ellenségek olyanok voltak, mint a szellemek, és a szívük jobb oldalt volt. A végén a fő gonosz pedig egy olyan srác volt, akiben eleinte bíztak, de aztán kiderült, hogy ő is egy ilyen szellem, és ha megütik, akkor csontszerű anyag nő a megtámadott testrészére.

Eléggé használhatatlan leírás, de nekem az is sokat segítene, ha valaki leírná, hogy milyen animék mentek az RTL Klubon.



2017. jún. 11. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy melyik lehet ez. Ilyenre nem emlékszem.
2017. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt fel vannak sorolva:


[link]

2017. jún. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
inujasa
2017. jún. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
te nem mentél
2017. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Anyád se ment
2017. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, mint a Deltora Quest. Nem tudom, az RTL-en ment-e, de a magyar Animax adta (amikor még létezett).
2017. jún. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Szerintem te a Narutora gondolsz :))
2017. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogy Naruto...

Sajnos én sem emlékszem ilyenre.

2017. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!