Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Katasztrófa (forgószél,...

Katasztrófa (forgószél, cúnami, földrengés, tűzvész) esetén a fosztogatók, amikor bezúzzák a kirakatot, miért mindig a nagy böszme televíziókat viszik?

Figyelt kérdés
Van negyedóra elhagyni a várost, a toronyházak lángokban állnak, támad a zombik serege északról, a hidak éppen leszakadnak, mindenki eszét vesztve rohan, menekül, de a felborogatott, felrobbant autók eltorlaszolják a főutakat. Beszakad a földkéreg, hogy lelátni a láváig, miközben a Bazilika beleomlik az újonnan nyílt zakadékba. Ha túlélésre rendezkedik be a nép, betör és viszi az ásványvizet, konzerv kaját, ne adj isten telefont hogy életjelet tudjon adni magáról... Na de televíziót??? Amit csak ketten bírnak el, futni se tudnak vele, nem hogy még visszalőni azokra, akik utánuk lövöldöznek??? Jön az armageddon, ezek meg nekiállnak X-faktort bámulni!?? Há nooooormááális????

2017. jún. 15. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a marhája viszi a tévét. Én sok olyan mozi, és doku filmet láttam, ahol a normálisabb emberek vizet, konzerveket, gyógyszert zsákmányoltak. És ami a szívemnek a legkedvesebb (mert én is ezt csinálnám) terepjárót+üzemanyagot+fegyvert.
2017. jún. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Plusz, ha ezek a felsoroltak megtörténnek, mindenkinek ki kell rohannia a gond forrása elé, hogy garantáltan le ne maradjon, és meghaljon, nemhogy elbújna :D

A tévét meg azért viszik magukkal, hátha bemondják a hírekben, hogy nem kell már menekülni.

2017. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek visszalőni? Ráejtik valakire azt a böhöm nagy tévét, ott hal meg a helyszínen.
2017. jún. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 PresidentEvil ***** válasza:
100%

.

Ha azt mutatják, hogy Joe kirohan a boltból a hóna alatt egy papírzacskóval, benne három csomag aszpirin meg két kenyér, az sokkal kevésbé hatásos, mintha műszaki cikket vinne. Olyan cuccot kell mutatni, amit mindenki felismer és be tudja azonosítani, hogy ez egy drága dolog. A tévé tökéletes erre. A lényeg az, hogy te, mint néző lásd, hogy értékes dolgokat visznek, tehát fosztogatnak, tehát káosz van satöbbi. Az ilyen filmek amúgy sem a logikáról szólnak és a valóságban is biztosan akadna egy csomó agyatlan, aki ilyen esetben tényleg tévét vinne.

2017. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aszpirin :D Mert megfájdult a feje a becsapódó meteordarabok süvítésétől? :)
2017. jún. 16. 07:50
 6/10 A kérdező kommentje:
harukanaru: és megáll őrjöngve sikítozni, hátha az segít, hogy mégis megússza...
2017. jún. 16. 07:54
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
ez most komoly egy kérdés??
2017. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom feltűnt-e, hogy a filmekben nem mindig a valóságot mutatják.
2017. jún. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ööö....akkor nem lehet lelátni a láváig? :(
2017. jún. 16. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem pont ezzel akarják érzékeltetni a pánikot azt, hogy mennyire birkák és hisztérikusak az emberek ha káoszba kerülnek.

Főleg a régebbi filmekben láthatunk ilyen jeleneteket. A 90- es években még nem voltak ilyen "olcsók"a műszaki cuccok.Mobilja sem volt mindenkinek.A tv-vel jól tudták érzékeltetni a kapzsiságot.

2017. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!