Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ajánlanátok-e nekem animét?...

Ajánlanátok-e nekem animét? Olyan animére gondolok kifejezetten mint a Hataraku Maou-sama. Tehát egy másik világból "átutazott" mi korunkban játszódó slice of life szerű animét keresek.

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 03:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Shuffle!

Onegai Teacher

To Love-Ru

2017. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
32%
Olyat amilyet te szeretnel nem tudok,de szerintem probald ki a Dragon Ball-t
2017. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BizarreRitual válasza:
Nem ismerem az általad leírt anime-t, de én ezeket tudom ajánlani: Genocyber, Violence Jack, Hokuto no ken, Angel cop, Wicked city, DM Geist, Ninja Scroll
2017. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Death Note:


14+.

Teljesen realisztikus krimi, leszámítva a halálistent -amit ki reálisnak, ki irreálisnak vél-, aki a túlvilágról érkezett, és döntő befolyása van az eseményekre az animében.



Dears:


14+

szexmentes bár, de erősen ecchi, ugyanakkor kissé lélektani is.

"Van-e lelke az androidoknak?" - legalább 4 animét ismerek, amely evvel foglalkozik.

Sex-androidok érkeznek egy gimibe, bár ezt nem ennyire direkten tálalják, de ez a lényege.

Szexmentes, de erősen ecchi.



Gokukoku no brynhildr:


Látszólag véres, igazából nem látom korhatárosnak, különleges betegség okán véreznek a más dimenzióból ide manifesztálódott humanoidok.



Kokoro Connect:


16 éves kor alat NEM ajánlom, mert a fele se fog átmenni.

13+4 részes lélektani dráma.

Ez is slice of life, mégis szokatlan jelenséges okoznak lelki szembesülést: mikor épp gondolatolvasóvá válnak az iskolatársak, mikor meg egymás testébe kerülnek.

Fuuzen Kazura egy rejtélyes entitás, aki ezen jelenségek mögött áll -ás szállja meg az egyik tanár testét, meg mikor kinek a testét-, és az iskolások felnőtté válását segíti ezen nehéz lelki próbatételek kivitelezésével.



Popotan:


Kortalan ecchi, amolyan cicis ecchi, semmi szex.

Az élet és a barátságok értelmére keresi a választ, aranyos, vicces, mégis szomorúság, és mélázás hatja át...

Más dimenzióból különféle entitások váratlanul megjelennek olykor, kommunikálva a főszereplő nőneműekkel, utóbbiakat folytonos időutazásra kényszerítve, de nagyjából mindig a modern világunk hétköznapjaiba sodorva őket.

2017. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! a leírtak közül már mindet láttam :) de azért ment a zöld pacsi
2017. jún. 22. 01:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Fordított isekai animét keresel?

(Isekai: "másik világba átkerülős" anime, általában a mi világunkból kerül át a főszereplő egy másik, gyakran fantasy világba, a fordított isekai pedig az, amikor a másik világból jönnek át a fantasy karakterek)

Nem éppen slice of life szerűek, de:

Re:Creators - most fut, én nem nézem, de jó véleményeket olvastam róla

Fate/Zero, Fate/stay night, Fate/stay night: Unlimited Blade Works - a múlt hőseit idézik meg a világunkba, hogy harcoljanak egymással

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - nekem annyira nem jött be, katonai-háborús, megnyílik egy kapu a mi világunk és egy fantasy világ között, így a két világ harcolni kezd egymással. Bár elsősorban a fantasy világban zajlanak az események, lesznek részek a mi világunkban is


Nem éppen isekai animék, de ezek inkább slice of life-ok:

Renai Boukun - most fut, holnap vége, egy Guri nevű angyal szórakozik a földön azzal, hogy párokat alakít

Gabriel DropOut - egy angyal a földön otakuvá válik


MyAnimeList-en ezeket jelölték a Hataraku Maou-samához hasonlónak: [link] (angol nyelvű, angolul van indoklás is, miben hasonlítanak)

Az AnimeAddicts felhasználói ezeket jelölték hasonlónak, ahogy elnézem, kb. ugyanazok vannak többségben, mint a MAL-on:

Yuusha ni Narenakatta Ore wa Shibushibu Shuushoku o Ketsui Shimashita.

Maoyuu Maou Yuusha

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Blood Lad

Beelzebub

2017. jún. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó a Gabriel dropout és a Gate egy személyes kedvenc :D a most futók közül a re:creators-t nem láttam de rá leszek köszi :)
2017. jún. 22. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!