Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért van gyilkossággal tele...

Miért van gyilkossággal tele a tévé?

Figyelt kérdés

Úgy utálom, hogy mikor szeretnék tévézni vagy tévére elaludni, sose találok normális filmet mert mindig a CSI megy vagy gyilkos elmék, x-akták, dr csont, gyilkos sorok, bostoni halottkémek meg tudom is én, hogy mik vannak még... ez csak az ami hirtelen eszembe jutott. Olyan zavaró, hogy nincs egy nyugodt műsor se, már még a mesecsatornákon is a hülyeség megy, valami szívinfarktusról beszéltek a múltkor a mesében. Komolyan megáll az eszem. Néha jók ezek a krimi sorozatok de tömve van vele a tévé és szerintem nem kell csodálkozni, hogy a híradóban is csak a kegyetlen gyilkosságokról van szó. Gyerekkoromban engem se nagyon ellenőriztek a szüleim, hogy mit nézek de aki hajlamos rá az simán felnő ezeken a gyilkos sorozatokon és nem biztos, hogy rendőr akar majd lenni az illető. Na mindegy, nem akarok elkanyarodni. De egyébként nem csak gyilkos sorozatok vannak, már ha filmre kapcsolok akkor is csak a lövöldözés meg gyilkolás megy ezerrel.

Ráadásul most nyári szünet van, amikor kisebb voltam a tesómmal minden este filmet néztünk a tévében, akkor még nem volt torrent meg ncore, ment a tévében a kék lagúna meg más vígjátékok, családi filmek és tök jó volt. Most is jó lenne ha meglenne a tévé varázsa. Miért kell ennyire elbaszarintani? :(

Van aki ezt élvezi?


2017. jún. 26. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A TV csatornák azt adják, amire a legnagyobb igény van. Ezeknek a sorozatoknak magas a nézettsége, így megéri nekik vetíteni.
2017. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Mert mi kéne? A régi időkhöz hasonlító agyrohasztó szappanopera áradat? Az X-Aktákat meg megszólni, amikor mondhatni egy korszakalkotó sorozat volt nem épp jó ötlet....old meg! Van internet azt nézel amit akarsz! Keresgélj!
2017. júl. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

?

Miért kell kishíján nekem esni? Nem azt mondtam, hogy ne legyenek ilyenek de azért túlzás, hogy az összes csatornán ez megy este (és már többnyire délután is), kivéve a mesecsatornákon vagy amiken dokumentumfilm van. Leginkább letöltöm a filmeket és azt nézem de ha te szoktál letölteni filmeket akkor tudhatod, hogy egy idő után már nem tudsz mit letölteni mert nem találsz olyat ami érdekelne. Ilyenkor szoktam tévét nézni. Vagyis csak akarnék, ha nem mindenhol a hullákat mutogatnák. És nem is a másik végletre gondoltam mint a csacskaangyal és társaik, hanem csak egyszerűen normális filmekre. Egyszerű filmekre és nem sorozatokra.

2017. júl. 6. 07:51
 4/4 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ha már mindent letöltöttél, és nem találsz már megfelelőt, akkor a tvben hogy fognak? :P
2017. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!