Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért kell ilyen sokat várni...

Miért kell ilyen sokat várni az Attack on Titan 3. évadára?

Figyelt kérdés
Ha úgyis a mangát követi akkor miért kell ilyen sokat várni?

#anime #Attack on Ttitan
2017. júl. 9. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl. akkor szánnak, pénzt rá. Addig a marketing gépezet dolgozik. Fogynak a fancuccok. Abból gyűlik a pénz.

A japán anime ipar elég kegyetlen túlhajszolt tempójú. Mondhatni embertelen sok stúdióban. (Ezért lett mostanában sok anime kritikán aluli kinézetre.)

Ha legalábbis az animáció minőségét egy bizonyos szinten akarják tartani például, jobb ha évente, két évente jön új évad.


Plusz szerintem megvárják a manga végét, és akkor le tudják zárni, egyben lezavarni, és nem kell újabb évadra költeni.

2017. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a 2.ra is rengeteget kellett
2017. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat! Tudtok Mondani olyan animét amivel el tudom ütni ezt a 10 hónapot. Mert ebből mind a 2 évadot megnéztem 2 nap alatt. Hiba volt..
2017. júl. 9. 11:35
 4/8 anonim ***** válasza:
gintama. nimcs konkrét története, nem lehet tudni következő részben mi fog történni. első sorban vígjáték, másodsorban shonen, harmadikra meg minden más.
2017. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Én még a Bleach-en gondolkodtam
2017. júl. 9. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokat várni? Én még meg is lepődtem hogy milyen hamar jön, egy teljes évet se kell kibírni, és ráadásul ugyanaz a csúcsminőségű animáció lesz mint az előző évad.


Csak példának mondom, hogy a Berserk anime rajongói 17 éve vártak rá hogy folytassák az adaptációt, és most leraktak eléjük az asztalra egy nagy gőzölgő kakit.

Szóval érezd magad szerencsésnek :D

2017. júl. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legfőként amit anánlanék a fairy tail a bleach mellé ha meg már látad akkor esetleg

Hunter x hunter

One piece

D gray man

Katekyo Hitman Reborn

Ezek amik száz rész fölötiek

2017. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező tudod te, hogy az első és második évad között mennyit vártunk? 4 évet :D
2017. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!