Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Anikó showba közönségbe...

Anikó showba közönségbe tapsolónak szeretnék elmenni. Hol lehet jelentkezni/bővebb infot kapni erről?

Figyelt kérdés

Néztem az rtl gold honlapját, de ott semmi info erről, még egy email cím sincs, csak szereplőnek lehet jelentkezni.

Légyszi ha vki tudja hogy juthatok el a közönségbe, segítsen.

Előre is nagyon köszönöm :)



2017. júl. 9. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Annyit tudok, hogy én tapsgép szeretnék lenni, bár eddig csak szintetizátor voltam.
2017. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
61%
Az Rtl Gold telefonszámát próbáld megszerezni;régen én is így jutottam be a Monika showba.
2017. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetemen alatt 2006-ban mi egy sima faliújságos hirdetésre jelentkeztünk. 2500Ft-ot adtak, egy napi forgatásra + 40-50 perces büfézés annyit eszel amennyit akarsz, de max. 8-10 perc alatt kifogytak mindenből.

Első alkalommal be is sz**ptuk elfogyott minden mire odaértünk, másodjára 5 óra tapsikolás után, iszonyat hólyagfeszítés ellenére is előbb enni mentünk.


Ha már ott vagy, akkor megállás nélkül minden alkalommal bombázni fognak, hogy szerepeljél. Nekünk 5000-et ajánlottak egy szerelmi háromszöges történet eljátszásáért, 20 000-et fizettek volna, ha b***zit alakítok, a 2 csaj akikkel voltam ezt be is vállalták, de végül kihátráltak ők is.


Régen diákmunkaként is hirdették, illetve statisztákat is kerestek, manapság meg elég, ha felmész a honlapjukra és jelentkezel:

[link]

2017. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!