Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az M1-en ez tényleg adásba ment?

Az M1-en ez tényleg adásba ment?


2017. júl. 10. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen.

[link]

2017. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem láttam!:) Hogy kész van a f@$zi!:)
2017. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Legalább jól érezte magát. :D A riport prezentálja azt, hogy mennyire jó a hangulat a bajai halfőzőn, ezzel bátorítva mindenkit, hogy látogasson el oda.

A vidéki vendégszeretetnek nem lehet nemet mondani. Szóval ebben a hőségben ha valaki nem nagy ivó, annak simán elég 2 feles pálinka is ehhez az állapothoz. Nekem a népszopás is tetszett, hogy ezzel "beszóltak" Meszes Boglárkának.


https://www.youtube.com/watch?v=3PpP4P46F3U


Azt, hogy ezt ilyen fapofával kezelte, az viszont nem. Én tuti beszóltam volna, hogy a fesztiválon ezek szerint kiváló pálinkákat is kínálnak vagy valami hasonlót. Humorral mindent menteni lehet, egy híradóban pedig az apró, gyenge humor is humoros, mert szokatlan a jelenléte. Minek sunnyogni? Ha egyszer valami nyilvánvaló, azt nem lehet eltakarni, ha valamit nem lehet eltakarni, azt ki kell hangsúlyozni!

2017. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg lement adásba. És sikerült a lehető leggagyibban lehozniuk az egészet. A társaság ott a halfőző fesztiválon már előre kitalálta a paródiát, a "sokan vagyunk de nem elegen" és a "népszopás" beszólás is a csatorna kipoénkodása akart lenni, mert ez a csatorna amióta átalakult hírcsatornává a Fidesz hívőkön kívül mindenki csak röhög rajta, annyira erőltetett provokáló csatorna és annyi baki van benne az új, tudatlan, stáb miatt, akikre lecserélték a régi megbízható brigádot. A fiuk is a halfőző fesztiválon ezért parodizálták ki az egészet.


Erre a Boglárka meg fapofával mondta tovább a hülyeséget és lekapcsolták, ahelyett, hogy valami poént bedobott volna és a senki nem emlékezne az egészre. Érdekes, az amerikai híradókban ha baki van azon mindig röhögni szoktak. Az a baj, hogy maguk a tudósítók is tudják jól, hogy az egész csatorna sántít ahol dolgoznak és ez tökéletesen meg is látszik ezen a viselkedésen amit a Boglárka csinált.

Erre meg rátett egy lapáttal a Balatoni nyárban adott bocsánatkérés is, szerencsétlen Benczének megírták előre a szövegét körülbelül, mert épelméjű ember ilyet nem mondana, meg nem fogná a gyógyszerekre.

Leitatták, hogy kifigurázhassák, kész. Adott a hangulat, adott a meleg, lecsúszott legalább 5 pálinka és nem számított rá, ez van. Meg nem akart bunkó lenni és visszautasítani a helyiek kínálatát.

Az egészből egy apró poént lehetett volna kreálni és másnapra senki nem emlékezne rá, de ezzel pont sikerült marha nagy dobra verniük az egészet.


Mint a hasra vetődő technikus a másik esetben. Ha csak simán átsétál a háttérben, észre se vette volna senki...

2017. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mutathatták volna tovább a "népszopás" beszólás után is a matt részeg Benczét, de inkább a stúdiót és a még kínosabb Boglárkát mutatták, ahogy magára mutat, hogy "Jaj, ez most nekem szólt?", szóval itt a totális káosz uralkodik a közmédiában.

Bencze mosakodása a gyógyszerekkel tömény szánalom volt, ez tény. Paródia.

2017. júl. 16. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!