Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Írnátok jó animéket?

Írnátok jó animéket?

Figyelt kérdés
Lehet új és régi is, anno rengeteget néztem, de levagyok maradva az utóbbi par évben.

2017. júl. 10. 22:37
 1/9 anonim válasza:
0%

watamote

watamote

watamote

golden boy

great teacher onizuka


one punch man

parasyte the maxim


death note

attack on titan

tokyo ghoul

2017. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%

Szia nekem ezek tetszettek bár van pár lányos köztük:

Date a live

busou shoujo machiavellianism

Yosuga no sora(perverz)

Mirai Nikki

Owari no seraph

Kaichou wa maid-sama(lányos)

Lovely complex(lányos)

Sword Art Online

Pandora Hearts

Kuroshitsuji

Bocs több most nem jut eszembe azért remélem,majd valamelyik tetszeni fog

2017. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

Eszembe jutott még:

Boku wa tomodachi

Konosuba

Kenjo

Shiki

hoshizora e kakaru hashi

Nana anime(lányos)

School day(yandere)

Dragon Crisis

High school DXD

Higurashit

Diabolic lovers(vámpíros,és kicsit lányos)

2017. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ghost in the Shell: Örök kedvencem, cyberpunk , van több sorozat és több mozifilm (anime) is (a scarlett johanssonos borzalmat felejtsd el). Van benne minden a romantikán kívül. Akció, thriller, illetve olyan elgondolkodtató kérdések, (egyén és a valóság, az egyén és a társadalom, mindez beágyazva egy kiberkorba)


- Cowboy Bebop: rá szokták sütni hogy "nyugati stílusú" anime ezért könnyebben fogyasztható. Lehet, de ettől még ízig vérig japán torténetmesélést karaktereket és jellemfejlődéseket látunk


- Chobits: ha a néző elég érett ahhoz, hogy lehámozza a bucsuta ecchi felszín alatti mondanivalót akkor...AI öntudatra ébredése, ember - AI románc...


- Serial Experiments Lain: olyan szintű mindf*ck, hogy egy 20perces epizódot 2 napig emesztesz hogy ez most mi volt...de akarod a folytatást...


- Paprika és Perfect Blue: csak 1-a db mozifilm de szintén erős mind*fuck, csak másképp mint az előző, nincs köztük kapcsolat, csak számomra egy kategória


- Trigun: klasszik shounen, de valahogy számomra mégis eggyel komolyabbnak érződött mint pl Naruto v Bleach


- Sunabouzu: kb mint a trigun de ez erősen seinen


Könnyedebb vitekre evezve:


- Sakurasou no pet na kanojo: ecchi, de nem bugyuta, romantikus, cuki, aranyos, balzsam a léleknek


- Bokura wa Minna Kawaisou: dettó mint ez előző, csak kevésbe ésmertebb szerintem


- Toradora!/Lovely Complex/Love Hina/Sukitte Ii na yo/Itazura na Kiss: akik szeretik a gimis románcokat, amikben össze is jönnek a szereplők


- Freezing: ecchi, de kicsit véres, scifis


- Amagami SS/Photo Kano/Yosuga no Sora/Seiren: omnibusz romantika, javarész visual noveleken alapulnak, azaz egy évad alatt több szerelmi szál, minden csajt meghódít, kb mintha a visual noveleket játszanád végig, különböző végeredményekkel.


és akkor még néhány műfaj szerint vegyesen amit érdemes legalább cím szinten megemlítenem: Metropolis, Afro Samurai, Egro Proxy, Akira, Wolf's Rain, Full Metal Panic!, Blue Gender, Golden time, Grisaia no Kajitsu/Meikyuu/Rakuen, Planetes, Suzumiya Haruhi no Yuuutsu,

2017. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mirai Nikki

Bimbougami ga

Gantz

Sailor moon

2017. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
kampfer
2017. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Ismertebbek:

Anohana-kicsit szomorúbb történet(+még készült hozzá egy film)

Assassination Classroom-izgalmas,jó karakterekkel teli anime(két évados,+1 film,és pár egyéb rész ami annyira nem ismert)

Attack on Titan-igazi epic anime élmény,látványos harcok,gyönyörű grafika,és mindig tudják hol kell befejezni(két évados,+2 film,2 ova,1 nem is annyira a sorozathoz kapcsolódó cucc)

Ao no Exorcist-hol vicces,hol komoly,hol mélyebb gondolatokba viszi el az embert(két évados,van hozzá DVD special,TV special,és ova)

Ao Haru Ride-romantikus,de valahogy még engem is iszonatosan lekötött,pedig nem nagyon szoktam követni ezt a műfajt(+két ova)

Charlotte-izgalmas,vicces,akciódus(+1 special)

Death Parade-inkább pszichiológiai témákban merÍt el

Haikyuu!!-sport anime,velem személy szerint annyira megkedveltette a röplabdát,hogy most már a szabadidőmben ha tehetem folyton csak röplabdázom(4 film,speciálok,3 évad)

No Game No Life-nem vagyok nagy gamer,sőt egyáltalán nem szoktam gépen játszani,de ez az anime hihetetlenül izgalmas,néhol vicces,és gyönyörű grafikájú animévé sikeredett,és az egyik kedvencemmé vált.(special,és egy film)

Noragami-vicces,izgalmas,akciódús,és külön ki kell hogy emeljem a zenéket(2 évad,+mind a két évadhoz tarozó ova-k)

Nanatsu no Taizai-szintén az egyik kedvencem,jó harcok,szereplők és történet(1 ova,és 1 ova szerű 4 részes TV)

Parasyte-horror,hirtelen csavarok

2017. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellett lepontozni az utolsó válaszadót? Szerintem jókat írt...

Én is szeretnék ajánlani párat:

Yondemasu yo, Azazel-san

Durarara!! (minden évadával együtt, sorrendben: Shou, Ten, Ketsu)

Mob Psycho 100

Gintama

Death Note

Another

Code Geass

2017. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

11 eyes

A Channel

Air

Akagami no Shirayuki-hime

Akane-Iron ni Somaru Saka

Akame ga kill!

Akatsuki no Yona

Another

Ao haru ride

Ao no Exorcist

Arcana Famiglia

Baka to Test to Shoukanjuu

Black Bullet

Black Rock Shooter

Blood-C

Bokura wa Minna Kawaisou

Brave 10

Chihayafuru

Chrno Crousade

Clannad

Count and Fairy

Dance in the Vampire Bund

Ef - Tale of memories

Fairy Tail

Gakusen Toshi Asterisk

Guilty Crown

H2O - Footprints in the sand

Hidan no Aria

High School DxD

Inu x Boku SS

Kaichou wa Maid-sama

Kamisama Hajimemashita

Kaze no Stigma

Kimi ni Todoke

Kuzu no Honkai

Lovely Complex

Magi

Masamune-kun no Revenge

Myself, Yourself

Nisekoi

Ookami Soujo to Kuro Ouji

Omamori Himari

Pandora Hearts

Rakudai Kishi no Cavarly

RDG - Red Data Girl

Romeo x Juliet

Shakugan no Shana

Shokugeki no Souma

Shugo Chara

Soul Eater

Special A

Sukitte li na yo

Sword Art Online

To Aru Kagaku no Railgun

Tokyo Ravens

Toradora

Vampire Knight

Yumekui Merry

Zero kara Hajimeru Mahou no Sho

2017. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!