Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tengernyi szenny között...

A tengernyi szenny között melyek azok az újabb, gyerekeknek szóló sorozatok, melyeket érdemes megnézettni a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ismétlem: újabb. Nem a Magyar Népmesékre és a Frakkra vagyok kíváncsi.

2017. júl. 23. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves a gyerek.

Kissebbeknek:Teen Titans Go!, Spongyabob kockanadrág, Pindur Pandúrok stb..

Kicsit nagyobbaknak:Kalandra Fel! Stwven Universe, stb.. A Cartoon Network összws sorozatát ajánlom kb :D

2017. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeritnem kisgyereknek cartoon network-öt soha! Esetleg nagyobbacskának,habár némelyik ilyen mese még nekem is kicsit durva,pedig már 22 vagyok :D

Attól is függ ugye hogy lány vagy fiú nézi.Van két kistestvérem,azok alapján hogy ők mit szeetnek,amit nem tiltok el tőlük :D :

-Csűrcsavarintók (ezt mindketten szeretik,mert belevonják őket a tevékenységekbe,és szórakoztató)

-Bori (tipikus ártatlan kislányos mese,kedves történetekkel)

-Találd ki mennyire szeretlek (irtó aranyos,bájos,állatmese)

-Gyerekdalok (ugyan nem épp mese,de a gyerekek imádják.A dalokat gyerekek érdeklik és minden zeneklip rajzfilmként van illusztrálva,ez is nagyon kedves,több fórumon írták az anyukák hogy ők is szivesen nézetik a gyerekkel)

-Arthur (inkább kisikolásoknak,állatmese)

-Csupaszív Ruby (kislányoknak,hasolnó mint az Eperke)

-Thomas a gőzmozdony (fiúknak)

-Chuggington (szintén öcsém kedvence,vonatos mese)

-T-rex express (dínós mesélős tanmese)

-Sam a tűzoltó

-Peppa malac (bár engem eléggé irritál mert röfögnek benne meg hülyeségeken röhögnek,én mondjuk nem nézetném,de a gyerekek folyton követelik :D )

-Trükkös Tom (azt hiszem ez is olyan interaktív mint a csűrcsavarosdi)

-Mia és én (fiúk is lányok is imádják,bár inkább kisikolások értik,de a kicsik is élvezik,tündéres,fantasys :))

-Miss Bg (a Tv-ben már nem adják de én szerettem kiskoromban mert szépen volt meganimálva,meg olyan kis kedves lányos volt az is)

Remélem használható valamelyik :)

2017. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!