Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A steven Juniver-ben csak...

A steven Juniver-ben csak szerintem vannak lezbi pillanatok? Pl akimor fúzióznak akkor elpirulnak és az arcuk kb 5 centire van egymástól?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem láttam egy részt sem a Steven Universe-ből, viszont olvastam több helyen is, hogy bizony van benne homoszexualitás. :) Persze nagyon elrejtve, de van, igen.


Azt hiszem Rajzfilmövezeten futottam bele ilyen cikkekbe.

2017. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők kövek, vagy űrlények, nincs nemük! Nem is szaporodnak például. Nem leszbikusok..
2017. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont a földön női alakban vannak, és akkor miért pirulnak el?
2017. aug. 13. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:

A nők kicsit finomabbak, könnyebben (pl.) elsírják magukat, és ez a sorozat nagyon sok érzelemről szól. Ez egy testes férfiemberre már nem annyira mondható el.

(Mi van Rose és Greg kapcsolatával?)

Éreznek egymás iránt valamit, azért pirulnak el. Azt hiszem Rebecca (a készítő) egy interjúban mondta is, hogy szó sincs leszbikusságról.

Én egyébként sem láttam férfi melegeket benne.

Az sem igaz, hogy a földön más alakban lennének, az új részekben láthattuk azbűrbéli otthont, ott ugyanolyan alakjuk volt, nem változott semmit.

De! Ha te leszbikusoknak akarod őket látni, akkor tégy így.

2017. szept. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a részletesen értelmes válasz, és nem nem.szeretnem.igy nézni, csak olvastam valahol, és bennem is felmerült a gondolat.
2017. szept. 15. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!