Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudtok egy oldalt, ahol...

Tudtok egy oldalt, ahol online megnézhetem a Soy Luna összes eddigi részét?

Figyelt kérdés
Próbáltam a sorozatkatalógust, de akárhova irányított, a telefonomon nem tudtam megnézni, csak laptopon. Pedig jó lenne a telóra. Indavideóról le van tiltva...

2017. júl. 31. 23:14
 1/6 anonim válasza:
Milyen nyelven? Mert a YouTube-on fent van eredeti nyelven. És most a Disney Channelen 21:30-kor van minden este ismétlés
2017. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, szoktam nézni a Disney-n. De kén egy oldal, magyar nyelven.
2017. aug. 2. 01:24
 3/6 anonim válasza:
Első vagyok. Nem tudom hogy ismered-e a YouTube-on lévő csatornát ahol a Luna és Matteo pillanatok vannak kivágva a sorozatból. Sajnálom hogy nem tudok semmien csatornát mondani de nem hiszem hogy van valahol felrakva teljes rész. Max l. Eredeti nyelven. A csatorna neve: Laura Bancsok, de ott az elsőtől az utólsó részig fel vannak töltve a Luna és Matteo pillanatok.
2017. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sorozatbarát
2017. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sorozatbaràt ot próbàld.
2017. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sweet07 ***** válasza:

Dmdamédia. Ott fent van az összes. Nem valami jó, mert állandóan akadozik de én nem tudok mást. Viszont ha megállítod egy kicsit és vársz, akkor betöltődik és akkor nem olyan rossz.

Én most a sorozatkatalóguson nézem telefonról, és tudom hogy azt írtad neked nem működött, de nekem megy. Annyit kell csinálni, hogy megnyitod a Chrome-ot és maga az oldal előtt megjelenő oldalakot ne zárd be. Ha nagyon akadozósan indul el, akkor az első oldal kivételével zárd be az összeset, és próbáld újra. Nekem többnyire működni szokott ;)

2020. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!