Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hova lettek a műveltségi...

Hova lettek a műveltségi vetélkedők, civilek helyett miért minden műsorban csak celebek "játszanak", szerepelnek, mi ez a számomra sok haszontalan celebszám tudatos túlfoglalkoztatása a médiában?

Figyelt kérdés
Ennyivel lett alacsonyabb a nézők igényessége, mi ez a folyamat ami ma jellemzi a kereskedelmi csatornák igénytelenségét? Régebben még normális műsorvezetők is voltak, mára már csak kapkodok hogy kik ezek. Annyi számomra nevenincs celeb szaporodott már el,hogy permetezni lehetne velük több ezer hektáros területet.

2017. aug. 13. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért kezdték el őket használni mert jobban hajlandóak az emberek megnézni egy műsort ha ismerik a szereplőit. Nagy tömegben és gyorsan pedig a celebek állnak rendelkezésre.


Ha nem néznék őket akkor nem is használnák őket.

2017. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És így a semmirekellő celebek is szépen megélnek, mert ugye zsozsó is jár a fellépés mellé.
2017. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez az,hogy még pénzt is kapnak érte. Én szerintem meg sokan nézték a Legyen Ön is milliomost és nem feltétlenül a Vágó miatt. Akkor teret kaptak a hétköznapi emberek is,manapság mindenhol ezeket a celebeket látom. Celebek készítenek műsort celebeknek, hadd nőjön még az egőjuk és a bankszámlájuk a semmittevésből. Fantasztikus! :(
2017. aug. 13. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is jobban szerettem a "Legyen ön is milliomos"- t, de a végén már nem hozta az elvárt nézettséget. Sajnos, úgy látszik, a celebek hozzák, erre van igény.
2017. aug. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Celebekkel olcsóbb és többet is hoz a vetélkedő a konyhára. Tulajdonképpen ők szerződött munkatársak így a kívülállóknak többet kellene fizetni.
2018. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!