Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti néztek még tv-t, ha néztek...

Ti néztek még tv-t, ha néztek melyik csatornákat nézitek?

Figyelt kérdés
Én már ritkán nézek tv-t, sok reklám miatt, kevés a jó film a tvben főleg a horrorfilmek. Inkább akkor kapcsolombe a tv-t ha unokaöcsém itt van nálam és nézi a mesét.

2017. aug. 13. 15:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én esténként nézek tvt barátomnál, főleg a mozi+ érdekes számomra, ott sok a jó film. Ritkábban az rtl2-t, comedy centralt.
2017. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl gyakran én sem. Inkább csak sportot, Showder- klubot, meg a jobb filmeket.
2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Főleg háttérzajnak használom a tv-t. Általában ismeretterjesztő csatornák közt böngészek (Discovery, Spektrum, Nat Geo, History, Travel, stb.), de azokon is sok a szenny és az unalomig tolt ismétlések. Ha nincs semmi érdekes, kínomban CNN-re kapcsolok, hogy ott mi az aktuális dráma, bár a hírek csak a ritkán érdekelnek.


Ha más csatornán van valami érdekesebb film, rajzfilm, esetleg stand up fellépő, azt is megnézem, de ez elég ritka (RTL Spike, Mozi+, Comedy Central, Cartoon Network, Disney). A sorozatok többnyire hidegen hagynak, és filmből is már alig nézek. Érdekelnek a klasszikus, retro fantasy/sci-fi/szörny filmek, de ilyeneket magyar adók nem mutatnak. A TCM-en régebben megnéztem párat, de az a csatorna már megszűnt nálunk, szóval ez kiesett.

2017. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 15. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Nem is tudok mást, mint az M1,M2,M4,M5 és a Dunákat.


De ahogy láttam a youtube-om a többi tévé válogatását, esetleg még az Echo-t lenne jó nézni.


Az M5-ösön jó műsorok vannak, csak az M2-esről kapcsolok mindig el.

2017. aug. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Rtl és Tv2 családot szoktam nézni, négy műsor miatt: Gyanú árnyékában, Családi titkok, Veled is megtörténhet és

Segítség, bajban vagyok. Régebben TLC-t is néztem, de meguntam, sosincs újdonság.

Elég trash az összes, de szeretem őket :D

2017. aug. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Már évek óta nem nézek tv csatornákat. Körülbelül 3 éve abszolút semmit. Előtte ilyen bűnös élvezet volt a TLC, jóízűen megbotránkoztam a trashen:D

Magát a tv készüléket persze elég sokat használom. Szinte minden este (feltéve, ha itthon vagyok) megnézek egy filmet vagy pár sorozat epizódot. Ezeket torrentről szerzem be és lokális hálózaton keresztül nézem. Próbálkoztam a streaming előfizetésekkel is, de botrányosan gyengék.

2017. szept. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már nem (áttértem az animékre, még mindig értelmeebbek, mint a TV-ben futó műsorok többsége), de régebben Cool-t és Investigetion Discovery-t néztem.
2017. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
RTL Klubbot szokatam nézni filmeket, tehetség kutatókat, Fókuszt, híradót. TV2-őn nem szeretem a híradót mert nem túlzottn független, de viszont ami nem közéleti témájú pl.: Magánnyomozók, Családi Titkok, Sztárban Sztár azokat szoktam. A híradót az ATV-n szoktam nézni még, illetve ott még a Heti Naplót, a #Bocskort, és a kabaré műsorokat szoktam nézni. A közmédián néha beszélgetős műsorokat és egypár nem közéleti műsort szoktam nézni. Volt már hogy néztem valami filmet Mozi+-on vagy Viasat 3-on de azt nem olyan sokszor. Helyi tv-t még néha. Régen amíg volt a TV3-at és a Budapest Tv-t néztem de azok már tv-n nem érhetőek el.
2019. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mostanában rászoktam az M3-ra. Nagyon érdekes látni, hogy milyen filmek-műsorok voltak régen. Meg vetélkedők.

Igazán érdekes, hogy milyen ruhákat, cipőket hordtak régen az emberek, és vannak régi kosztümös magyar filmek.


És kiderül, hogy milyen sza.ok az átdolgozások. Hogy pl a régi Tüskevár mennyivel jobb volt, jobb színészekkel, képekkel, az hihetetlen. Az újat szemétbe lehet dobni.

2019. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!