Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szeretnek a mai gyerekek...

Mit szeretnek a mai gyerekek annyira Radics Petiben?

Figyelt kérdés

Üdv!


Először is leszögezném, hogy tudom Petinek rengeteg munkája van egy videójával. Ez nem afféle Radics Peti szidás, de szerintem a stílusának nem kéne még köszönőviszonyban sem lenni a 10-13 éves gyerekekkel. Ez persze nem csak Peti hibája, hanem a szülőké is. Petinek annyi ebben a sara, hogy tudhatja a nézőinek 80-85%-a bőven 18 éven aluli, de lehet korrektebb volna a kijelentés, ha azt mondanám 16 éven aluli.

Kérem a Peti fanboy-ok a válasz-szekcióban ne az irigység cigány-kártyáját rántsák elő a pakliból és "irigy #@&@@" meg hasonló filozófiai megnyilvánulásokat mellőzzék. Ezenkívül Petit, mint magánembert tisztelem, mert tisztában vagyok vele, hogy már apuka és ennek terhei mellett mégis tud videókat gyártani a nézőinek.



2017. aug. 23. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én holnap leszek 23 éves, szoktam nézni a videóit, szeretem is, de nem védeni akarom.

Ahogy írtad, a szülők hibája, hogy a gyerek ilyeneket néz..de szerintem a mai világban ezt már nem lehet kivédeni. max ha a szobájában tartod a gyereket, telefon és internet nélkül. Gondolom a káromkodás ellen van kifogásod. De azt a gyerekek egymás között is terjesztik, akkor már barátai se lehessenek? mert a legtöbb csúnya szó barátok között ragad rájuk. Én pl 10 éves koromtól nézem a south parkot, aminek(főleg az első jópár évada) nagyon csúnya nyelvezetű volt. Én is összevissza káromkodtam akkoriban. Mert azt gondoltam hogy milyen menő és tudtam hogy nem szabadna ilyeneket néznem, szóval már csak azért is néztem :D ilyenek a gyerekek főleg a fiatalabbak. Most kicsit idősebbként meg csak nagyon extrém esetben csúszik ki a számon csúnya szó. mert kinőttem ezt a korszakomat. Az hogy Peti ilyen tartalmú videókat csinál, szíve joga és sokan szeretik. Mit kéne csinálnia? Abbahagyni a videózást, mert sejti, hogy nem minden nézője 18 év fölötti? :D de ez rengeteg videósra igaz..szóval a szülők dolga ilyen ügyben intézkedni ha fontosnak tartja.

2017. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Azt szeretik benne, hogy elérhető. Nem egy világsztár, egy celeb, színész, humorista, akiket a tévében látnak. Hanem ugyanolyan hétköznapi figura, mint ők maguk. Ugyanazt csinálja, mint a rajongói többsége. Hazamegy, leül a gép elé és kockul. Nem egy megfoghatatlan, érinthetetlen félisten, hanem csak egy mezei hülyegyerek, aki valahol mégis olyan, mint egy szuperhős. Felveszi a kendőt, mint Superman a jelmezt. Rázendít a trágárkodásra és aki erre fogékony, azt megnevetteti vele. Ez az ő szuperképessége. Ezért szeretik. A mai srácokat már nem köti le a tévé. Nem tudják velük tartani az iramot és nem ismerik az igényeiket.


Hogy most a produktum, amit ő gyárt, káros hatással van-e a nézőire, már más kérdés. Én nem mondom, hogy igen és azt sem, hogy nem. Egyrészt a káromkodást, trágárkodást idővel úgyis minden gyerek elsajátítja. Ez legyen a legkisebb gond. A gond szerintem akkor van, mikor egy gyereknek Radics Peti, PewDiePie, Unfield meg a többi igénytelen videógyártó az egyetlen humorforrása. A többség (tisztelet a mindenkori kivételnek) borzasztóan igénytelen. Ebből nem fog a gyerek kialakítani egy egészséges, tisztességes humorérzéket. Nem azt mondom, hogy na akkor mostantól minden gyereknek kötelező Rejtőt, Karinthyt olvasnia, meg Woody Allen, Charlie Chaplin filmeket és Hofi Gézát néznie... De azért jó lenne, ha a srácok belátnák, hogy ez nem humor.


A "rengeteg munka" pedig barokkos túlzás. Nem mondom, hogy nincs munka a videóiban, mert ez nem igaz. Annyi van bennük, mint érték...

2017. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!