Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A WWE más szerint is évről...

A WWE más szerint is évről évre nézhetetlenebb?

Figyelt kérdés
Én már egyre ritkábban nézem, mintha esne egyre a színvonal. A meccsek unalmasak, na és a main eventek is mindig csalódást okoznak újabban. A legutóbbi Wrestelmania pl. egy borzalom volt. Goldberg rövid semmitmondó meccse is lehangoló volt számomra. Na meg a Shane vs Undertaker bohózatról meg nem is beszélnék inkább... Csak nekem tűnik úgy, hogy ez már egyre csak rosszabb?

2017. aug. 25. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Az biztos, hogy 2013-as, 2014-es színvonalt nem közelíti meg. Pajzs, Daniel Bryan, Undertaker... Valahogy azok akkor sokkal jobbak voltak.


Goldberg szerintem is katasztrófa volt, felesleges volt a visszatérése, persze a 2015-ös Sting se volt valami nagy durranás. Roman Reigns-t nagyon erőltetik, de unalmasabb, mint Cena... Sőt, a közönség utálja mert túlzottan sok push-t kap.


Jelenleg talán Jinder Mahal és Finn Bálor az, akiből még lehet valami... Legalábbis számomra ők az új, érdekes karakterek.

2017. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta szenved a wwe régen mindig néztem az összes story érdekes volt de amit manapság csinálnak nagyon gyenge már csak nagyobb eventeket nézek de az is gyengébb mint régen.
2017. szept. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NikoGame válasza:
100%
Én már 2015 óta nem nézem nagyon rossz lett a wwe a meccsek is unalmassak több a duma mint a verekedés. Én számomra!
2017. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

én odáig jutottam hogy már csak a YouTube összefoglalót nézem meg a csatornájukon

amúgy Stinggel a gond az volt hogy a harmadik meccsén Rollins majdnem eltörte a nyakát (bár Sting is hibás volt mert nem szegte előre a fejét), Wrestlemania meccsét pedig azért vesztette el mert Sting volt a WCW utolsó nagy ikonja és Vince egoja túl nagy volt

A legnagyobb probléma a gyatra írás mellett (bár részben ez annak az oka is) hogy a mai karakterek nem változnak és hamar unalmassá válnak

Tekintsünk vissza arra mikor Stingből a Holló után mintázott karakter lett, mikor Hogan Hollywood Hoganként a nWo tagja volt, mikor Sgt. Slaughter az Öbölháború idején Hussein-szimpatizáns lett

A mai srácok ugyanazt csinálják és hamar kimerülnek

Ambrose már unalmas, mindig ugyanaz, zakkant és ez a imidzse, annyi változik hogy ahogy egyre jobban kopaszodik a csapzott hajával egyre hülyébben néz ki

Miz is unalmas, genya, a feleségével mindig csalnak hogy győzzön

Wyatt unalmas, mindig ugyanaz a dumája, ő túlvilági erőkkel bír, ő egy isten, aztán elverik a seggét

New Day unalmas, meg amúgy is retardált a gimmickjük

Strowman unalmas, nagydarab, erős mint egy medve és mindig dühös

Lesnar és Heyman unalmas, Lesnar mindig kussol Heyman meg mindig "MY CLIENT BROOOCK LEESNAAAAR"

Orton unalmas, RKO és a pózolás

Owens unalmas, magyszájú, agresszív és mindenkit megtámad

És ez a lista még folytatódik

Akiknek meg az elmúlt időben volt érdemi karakterváltozása az Rollins volt, az Usos, meg Mahal, több most nem jut eszembe

És az sem elhanyagolható hogy sokuknál az számít ami a háttérben meghúzodik

Reigns míért van ennyire tolva? Mert az Anoa'i családból jött, a Rock 'unokatestvére' és Rikishi unokaöccse

Orton miért van ennyire tolva? Mert harmadik generációs pankrátor és az apja meg a nagyapja is sikeres volt már

Aztán ott van még Charlotte, Sasha, szerintem Nia Jax is ide sorolható

Persze ez nem jelenti hogy szabályszerűen sikeres lesz az ember, Curtis Axel erre egy jó példa

És az sem elhanyagolható hogy ki kivel milyen viszonyban van a háttérben - Alexa Blissről az utóbbi időben kiderült hogy egy elég nagy k@#% és mindenkivel összevekszik nem csoda hogy 1 év alatt 4 övet nyert, Asukat is állítólag dugta Triple H, míg pl. Corbin elvesztette a MitB táskáját mert összetűzésbe került az egyik orvosukkal, Rusevet és Lanat meg a sárgaföldig gyalázzák utóbbi időben mert Lana nem hajlandó dugni senkivel csak a férjével..

2017. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!