Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak még szinkronos kelet-áz...

Vannak még szinkronos kelet-ázsiai sorozatok?

Figyelt kérdés

én ezeket láttam többször is okostvn a netről, ha valami ment még amiről nem tudok, akkor írjátok meg:

A palota ékköve

A silla királyság ékköve

A királyi ház titkai

A korona hercege

Acu hercegnő

Pasta

A császárság kincse

A fény hercegnője


De vagy 100 magyar nyelvű csatorna van -nem követem őket- ha van még amiről lemaradtam akkor írjátok meg a címét légyszives! Dorama stílusu filmek is jöhetnek, pl "A féktelenség kora" című film is hasonló -dorama- hangulatú volt.



2017. szept. 24. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

"Tavaly év végén két koreai sorozat is debütált a hazai képernyőkön. Az egyik, A fény hercegnője a Story4-re, míg A császárság kincse a Dunára érkezett. Azonban amióta kifutott mindkét produkció, nem érkezett újabb, ezekhez hasonlító ázsiai sorozat. A dél-koreai szériák rajongói számára viszont most van egy jó hírünk!

A Story5 műsorán lesz látható október 2-tól, minden hétköznap este 19:15-től a 2017 májusában indult és augusztus elején véget ért, mindössze húsz epizódos Queen for Seven Days, amely a "Királynő egy hétre" magyar címet kapta. A sorozat epizódjainak hossza eredetileg egy óra, ám idehaza 30 percre bontva kerülnek majd képernyőre. Az október 2-ai premier azonban dupla részes és már 18:30-tól látható lesz.


A történet leírása: A sorozat a tragikus sorsú Chae-gyeong királynőről szól, aki a történelemben egyedülállóan rövid ideig ült a trónon, a Joseon dinasztia 500 éves történelmében, mielőtt leváltották. A történet a királynő szerelmét is bemutatja Lee Yeok királlyal és Lee Yunggal. Chae-gyeong vidéken élt sokáig egy nemesi család sarjaként, ott nevelték egy baljóslatú prófécia miatt, de később akarata ellenére politikai szerelmi játszmák eszközévé válik. Végül nem csak saját élete, a végzete, hanem az ország sorsa is az ő kezében van…"

2017. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szóval "királynő egy hétre"


köszi :)

2017. szept. 27. 08:23
 3/7 A kérdező kommentje:
nem nagyon követem a TVt, lemaradtam volna jópárról ha nem kérdezem meg :)
2017. szept. 27. 10:25
 4/7 olesz1204 válasza:
Királyi ház titkai
2018. márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 olesz1204 válasza:
Bocsi most látom h azt már irtad
2018. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Látom van egy új: "A fény árnyékában"

->azaz ideje újranézni az összeset a sorozatbaráton, már jópár éve nem néztem őket.


Most kiemelem a kérdést: Van e még olyan ami itt nem volt itt említve?

2020. júl. 20. 09:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Két év eltelt ismét kiemelem a kérdést, ahogy látom a Squids Game nagy siker lett netflixen az kapott is magyar szinkront, aztán láttam még párat pl all of us are dead, alice in borderlands, death note új japán live action sorozat (nem az amerikai film azt nem láttam) magyar felirattal, de: ez vitatható a filmeket nézni szeretem nem olvasni.


Szóval ha készültek azóta magyar szinkronos keleti filmek írjátok ide a címét!

2022. jún. 2. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!