Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jól láttam? ÉNB Sári benne...

Jól láttam? ÉNB Sári benne van az X-faktorban?

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is láttam
2017. okt. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
De hová lett ? Mert én a vasárnapi adásban nem láttam ?:/
2017. okt. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is vártam, valóban nem volt. Visszanéztem a szombati végét, de nem találtam, ezek szerint nem a végén volt, de akkor hol? Mert olyasmi jelenet volt hogy örült hogy továbbjutott(?)... Nem értem én sem.
2017. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fú de idegesít hogy nem találom, mintha törölték volna.


Itt sincs semmi segítség: [link]

2017. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán rájöttek a producerek, hogy a hörghurutos, a tetovált lány, meg a Smetana vagy hogy hívják már így is túlságosan gáz így együtt véve, nem hiányzik még oda Sári is, aki tulajdonképpen Dzsesszika.
2017. okt. 2. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
De hát ha egyszer láttuk(mert láttuk, ketten együtt csak nem lehetünk bolondok) akkor legalább azt a kis jelenetet megtalálhatnánk.
2017. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem fogjátok megtalálni, én is végignéztem az egészet és emlékeztem volna tuti, de csak képzeljétek el mennyi jelentkező van, mindenkit nem tudnak pár órába bevágni. Őt pont kihagyták viszont a táborban egyértelműen benne kellett, hogy legyen, mivel csapatokban voltak.

Mondjuk az fura, hogy amikor ki lettek választva a kategóriák akkor már megint nem volt benne, ahogy énekel a székes feladatnál, szóval nem értem...


Egyébként rajtam kívül látta más ÉNB Gyuszit is? Ha nem csal az emlékem az ő arcát láttam, szerintem ha nem vagyok egyedül ezzel akkor tuti ő volt :D (Igaz nem volt sokáig benne a sorozatban)

2017. okt. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyuszit én is láttam.

Sárit a válogatásban nem. Amúgy nagyon szép hangja van.

2017. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sárit én is láttam az x faktorban, nem a válogatóban.
2017. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!