RTL Klub vagy TV2?

Figyelt kérdés
Melyiket nézitek? Próbáltam átkapcsolgatni az RTL-re pl: Híradóra 1 riportot nem bírtam végignézni visszakapcsoltam a Tényekre..

2017. okt. 1. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
RTL, egyértelműen. Minőségibb műsorok és a Hiradó sem hazugságból áll mint a Tények nevű celeb magazint szerkesztő főszerkesztőjével. A nézettségi adatokon is látszik hogy az RTL népszerűbb.
2017. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is a TV2 Tényeket szeretem jobban.
2017. okt. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
83%

Tényeket nem nézek, se a tv2-t. Számtalan bírósági ítélet mondta ki hazudnak a tényekben, én ezért nem tartom hitelesnek sem.

Egy példa a sok közül...

[link]

2017. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Műsorkínálat alapján nekem mindig is.a TV2 volt a jobb nem az ilyen Éjjel Nappal Bp, meg Survivol. Ezek helyett ott van az Áll az Alku holnaptól meg a Vigyázat Gyerekkel Vagyok. De ki az aki szereti z RTL műsorkínálatát?
2017. okt. 1. 14:52
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én szeretem! Nézem minden hétköznap az ÉNB-t, a Barátok köztöt, és várom nagyon a következő Valóvilágot. Eddig mindegyik évadot láttam. Ezek mellett még is értelmesnek tartom magam. Ennek köszönhetően nem jövök ide provokálni a TV2 nézőket, hanem csendben elfogadom, hogy számukra ez a jó. Számomra kevesebb jó műsor megy a TV2-n, de elismerem, vannak ott is jók! Ahogy az RTL-en is.
2017. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Elvétve nézek TV-t, de ha igen, akkor a kettő közül a retek klubot. A Hörcsög TV nagyon gáz.
2017. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mindenjó ***** válasza:
42%

TV2

Nem igazán nézek TV-t de ha mégis bekapcsolnám akkor biztosan nem az RTL-re mennék.

2017. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne nézzetek ilyen szennyeket.
2017. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Az RTL Klubot jobban kedvelem. Azon kevesebb a reklám, és jobb filmeket adnak. Sőt, szerintem a kép is jobb. :)
2017. okt. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
RTL Klubot nézem többet, sok új jó műsor van rajta pl.: Drága örökösök, Bátrak földje, Állarcos énekes... Nem utolsó szempont pedig hogy a Fókusz és a Híradó független ellentétben a TV2-ével. Viszont a TV2-ön is vannak egész jó kis műsorok pl.: Sztárban sztár leszek, Magánnyomozók, Exatlon, Séfek séfe... Mind a 2-ön vannak jó műsorok.
2020. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!