Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt már valaki kvízműsor...

Volt már valaki kvízműsor castingon? (pl: széf, maradj talpon, kód, egy perc és nyersz, áll az alku stb. ) Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Behívtak castingra A fal című kvízműsorba. Kíváncsi vagyok mire lehet számítani. Mennyit kell várakozni? Mennyi időt szánnak egy-egy jelentkezőre? Kötetlen elbeszélgetés van vagy valami szituációs gyakorlat?

Köszi



2017. okt. 13. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Valószínűleg lesz egy tesztlap, elbeszélgetés amit kamerával felvesznek. Mikor mész? Írd majd meg mi volt. :)
2017. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 TunyoGizer válasza:
Szia. Mi is megyunk párommal. Én is kíváncsi vagyok mi volt. Mesélnél?
2017. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szia

Mi is majd most fogunk menni a Fal castingra. Én előtte VV castingon voltam csak. Ez alapján amit tudok, hogy lesz egy adatlap kitöltés, szerződés írás, fotózás és ezt már csak gondolom, de biztosan lesz teszt kérdés. A megjelenés sem egy elhanyagolható szempont. Sok sikert mindenkinek!

2017. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Minket is behívtak. Volt már valaki? Mit kellett csinálni? :)
2017. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Minimum 2-3 körös casting lesz. Tuti lesz egy teszt lap ami leginkább pszichologiára épül,azon kívül kérdések, hogy mi volt a legnagyobb őrültség amit csináltál, életed legszebb élménye, legrosszabb, mit vennél a nyereményből, miért érzed úgy hogy a játékban van a helyed...stb
2017. okt. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Minket is felhívtak két nappal ezelőtt, de az e-mailt a részletekkel még nem küldték el. Szerintetek miért?
2017. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sem küldték az emailt, pedig szombaton kellene menni.
2017. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve voltam a Legyen ön is milliomos castingján. Egy teszttel indítottunk, aztán előzetes szóbeli felmérés következett.
2017. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Körülbelül ez mennyi időt vesz igénybe?
2017. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha freemail-es vagy nem biztos, hogy megkapod az e-mailt, de attól még nyugodtan mehetsz. Lehet, hogy még ma telefonon vissza is hívnak, hogy tuti számíthatnak-e rátok. Menj oda nyugodtan. Nem fognak elküldeni azért mert nem kaptál e-mailt.
2017. okt. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!